Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kék winston munkás ciginek...

A kék winston munkás ciginek számít?

Figyelt kérdés
Illetve nektek mi a véleményetek róla, mennyire káros?

2015. júl. 27. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
En multkor megkostoltam, mert ilyen allvanyon volt kirakva es gondoltam kiprobalom. Teljesen elfogadhato es jo ciginek mondhato. De szerintem ne masok velemenyere hagyatkozz elvezeti cikkek teren, probald ki es higgyel magadnak.
2015. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Munkás vagyok,és nem szívtam eddig sem olcsó cigarettát, és ezután sem fogok. Tehát nem kellene lenézni senkit sem, mert munkás. Tudod hány olyan ember él ma Magyarországon, akiknek nem volt választásuk, és kényszerből vállaltak gyári ill egyéb fizikai munkát? Nem mindenki teheti meg, hogy orvosira járjon, mert nem mindenki okos. De attól független lehet munkásként is igényes az ember. Nem azért mondom ezt, mert az vagyok, szerencsére csak egy időre, de tisztelni kell azokat, akik dolgoznak, és nem lenézni. A dohányzás meg káros. Legyen az kubai szivar vagy Djarum, Marlboro.
2015. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

2-es

Nem lehet, hogy a munkásokat többek között azért nézik le, mert 4-ből 3-nak (mint neked is) ott lóg a szája sarkában a cigi? Nem vall nagy észre ugyanis, ha valaki mérgezi magát és ezért még fizet is (pláne, ha még sokat is, mert az olcsó méreg az nem jó).

2015. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marlboro Gold jobb attòl,de ez sem rossz.
2018. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!