Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi volt eddig a legextrémebb...

Mi volt eddig a legextrémebb hely, ahová a cigicsikket dobtad?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szivszanatoriumban az erkelyen levo viragladaba dugdostam. Tudom nem tul extrem maga a hely, de valojaban az egesz szivkorhaz teruleten nem szabadott dohanyozni, a szivbajom miatt sem lehetett volna (ezert gondoltam, hogy nem szokvanyos).


Kozepsuliban pedig feldobaltuk a csikkeket a plafonra.


Katonasagnal sem lehetett orsegben bagozni, akkor alufoliabol lett csinalva egy zacskocska, amit betettem a zsebembe es ha jott valami ellenorzes, akkor gyorsan bedugtam a spangit a zsebembe.

2015. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Extrém, vagy nem, de tanulságos volt.

Orvosi rendelőbe mentem, az épület előtt nem volt csikktartó, így csak elnyomtam alaposan, de nem akartam szemetelni. Beletekertem egy papírzsepibe és bedobtam a nejlon-szatyromba. Leültem a váróban, ahol hamarosan égett szag kezdett terjengeni. Rájöttem, hogy a szatyromból jön, úgyhogy kioldalogtam az épületből.

2015. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én felajánlanám a testem hogy 1lány számára hogy eltapossa rajta a csikket,de ilyen vállalkozó úgy sem lesz!
2015. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legextrémebb eddig nekem a kuka volt, annyi biztos.
2015. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy csaj hajába vagy hátára, már nem tudom pontosan hova esett.

Viszont egy barátnőm szilveszterkor beledobta egy csávó kapucnijába, hát az qrvavicces volt, szerencsétlen egy csomó ideig piszkálgatta, mert nem tudta mi esett bele. Nagyon sokat nevettünk rajta, bár érzem, ez pár embernek szúrni fogja a szemét.

2015. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egyszer egy dohányost, aki elnyomás után a kukába dobta. Na ezt az extrém sportot javaslom minden dohányosnak.
2020. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!