Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, milyen márkájú a szegfűszeges cigi és hány szál van egy dobozban?

Figyelt kérdés
szóval, szegfűszeg illatú és ízű (?), úgy tudom, fekete színű, és 1500 ft-ba kerül körülbelül.
2010. márc. 7. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Djarum (ejtsd: dzserúm) Black cigarettáról beszélsz, ha jól sejtem. 20 szál van egy dobozban, 1400 Ft/doboz, és szegfűszeg ízű és illatú, fekete dobozban, fekete cigaretta. Nagyon finom. Van Djarumból még cherrys, és még több is, de itthon én eddig csak szegfűszegeset és cherryset láttam.
2010. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Djarum Black, 20 szálas, és nagyon erős. 1.0 a nikotintartalma. Nem 0.1, hanem 1.0... De fincsi. :)
2010. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cigi neve Djarum Black(mint elöttem is írták) 1550 ft volt amikor legutoljára vettem most sztem 1600 körül mozog 20 szál van benne eléggé erős cigi de mivel van benne szegfűszeg ezért nem fogsz érezni semmit. szóval ha 1 slukkal leszivod a feléig akkor se fog anyira marni mint a kék cigik kisebb szívással (tapasztalatból mondom, ha megtehetem Djarumot veszek de nem Blacket mert annak az első 2 slukja után elmegy az "íze" nincs az az furcsa érzés mintha más lenne, ajánlom neked a Pink Elephant-ot(ez nem djarum) vagy a Djarum Cherry, Special)
2010. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha kezdő dohányosként ilyet szívok, akkor sem durva?
2010. márc. 7. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat. ( :
2010. márc. 7. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Djarum, na ja. Amikor az ótvar pocsék dohányt szegfűszeggel teszik élvezhetővé...
2010. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most már 2050 Ft a Djarum Black.:)
2015. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!