Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik az a cigi amivel...

Melyik az a cigi amivel nagyon könnyű rászokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Nem rég óta cigizem, mentolos west (pattintós) illetve erdei gyümölcsös benson vagy wintson elfogy 2 nap alatt. Ha más fajtát veszek akkor nem fogy el csak sokára. Ez miért van?
2015. aug. 2. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikkel
2015. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mikor mondhatü el hogy valaki rászokott a cigire teljesen? mint már mlitettem nekem 1 hónap alatt elment 1 doboz benson illetve wintson erdei, fehér pattintós west illetve ritkább alkalommal fehér pall mall de az nem nagyon fogyott, nem nagyon kivántam. inkább reggel és este kivánom jobban. ezzel már rá is szoktattam magam vagy le lehet még szokni róla?
2015. aug. 2. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha napi 3 dobozzal szívsz, akkor is le lehet róla szokni. És igen, ez már függőség, igaz, hogy enyhe. A leszokás pedig azon múlik, hogy le akarsz-e szokni. Ha igen abbahagyod, ha nem akkor tovább szívod.


BTW, inkább alkoholista legyél. Az alkoholnak legalább van pozitív hatása is.

2015. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ízesített cigi gondolom jobban ízlik neked, így az gyorsabban fogy.
2015. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez igy igaz, sokkal jobban fogy max 2 nap alatt elszivom a mentolosat vagy az erdei gyümiset.
2015. aug. 2. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ennek a fajtának jobban tetszik az íze+a szertartás is tetszik.
2015. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pattintósra könnyebb rászokni, mert ízesített és könnyen hozzászoksz, mire észbe kapsz meg már rászoktál és nehéz leszokni.

Még enyhe rászokóban vagy, kisebb elvonási tünetekkel könnyen megszabadulhatsz a cigitől, később már nehezebb lesz.

Akkor szokott rá vki teljesen amikor nem bír meglenni nélküle, kívánja, pl nem bírja a kávét vagy az energiaitalt meginni cigi nélkül. Vagy nem tud alkoholt fogyasztani cigi nélkül. Mert ezek termékek kívánják egy dohányosnál a cigit.

2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már rá vagy szokva !!!
2015. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!