Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki az (18 feletti) aki vett...

Ki az (18 feletti) aki vett már cigit 18 alattinak? Hogy regaáltatok rá, mikor kérték?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 17:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy megállított egy idegen a dohánybolt előtt.
2015. aug. 4. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen megtermekenyítettem magam,én így reagáltam.
2015. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyszer oszttársam engem akart beküldeni a tragikba, pont abba ahol anyám előtte dolgozott és isnertek az alkalmazottak.

Mondtam neki "Oszt hülye vagy?" Sem 18 nem vagyok, ismernek is bent, és nekem lenne balhém is.

2015. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Trafikba*
2015. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kinéz 16-nak mondom, hogy add a pénzt és, hogy mi kell azt megveszem és kész. Am ha nincs ki megvegye szobrozz a trafik elött és keress egy csávot aki van 18 az boztos megveszi ;)
2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én épp kifelé jöttem, mikor odajött két srác. Mondták, hogy nem vennék-e nekik egy doboz kék multit. Visszamentem, vettem. Mikor pénzt akartak adni a segítségért visszautasítottam.


Ennyi.

2015. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem még nem kértek meg, de ha megkérnének simán vennék.
2015. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En mind a ket felrol tudok nyilatkozni:D

2 honapja lettem 18. Azelott mindig valami kozepkoru bacsikat kertem meg,es bar mar 17 evesen is lazan kineztem 20-nak,valamiert nem mertem bemenni soha:D

Aztan most hogy 18 lettem,rendszeresen ha jovok ki a Dohanyboltbol szinte mindig megallit valaki,hogy vegyem mar meg nekik legyszives. Es most lehet,hogy le fogtok pontozni,de en mindig megveszem nekik.

2015. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint irtam, hogy én megveszem ha megkérnek csak így hozzá tenném ha valami okoskodó jönne, hogy ezzel tönkre tesszük őket üzenem, hogy bármelyik dohányzó férfi megvenné nekik szóval ha mi nem majd ők. ;)
2015. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezembe adták a pénzt, megkértek milyet vegyek, megvettem a sajátommal együtt, és kijövet odaadtam. Olyan dudái voltak a csajnak, hogy csak na! De még nem volt 18 :-)
2015. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!