Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem vagyok nagy dohányos. Max...

Nem vagyok nagy dohányos. Max buliban cigizek. Ha anyámnak azt mondom haveromnak kell vagy neki venném szülinapjára, elhinné és venne 1 dobozzal?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nagyon ritkán cigizek, csak alkalmanként. Nem tudok hogy szerezni cigit, szerintetek elhinné anyám hogy nem nekem kell? Nem tudja, hogy néha cigizek.

Ha venne 1 dobozt, az örökre elég lenne szinte, és nem kellene mindig kéregetnem mástól.


Köszi a válaszokat.


16/F


2015. aug. 4. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hinné el.
2015. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de akkor azt a haverod vidd is fel, és fent vagytok a házban anyád ott van. Mondja a haverod "Tesó, elfogyott a cigim, de itt van nálam a pénz, hogy vegyem meg?"

Oszt kiszólsz anyádnak: "Anyaaaa, xy-nak elfogyott a cigije, nem vennéd meg neki? Adja a pízt'!"

Nem hiszem, hogy bunkó lenne kivéve ha sok dolga van.

Aztán a haverod odaadja neked, és rendezitek a pénzt.

2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, az egy dobozból nagyon könnyen lesz két, majd több doboz. Most még viszonylag könnyen abbahagyhatod az egészet.
2015. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább vetesd meg egy olyan személlyel, aki van már 18 éves és dugd el.

Én 15 éves korom óta vagyok partydohányos, de 1-2 alkalomtól eltekintve meg is maradtam azon a szinten. Szóval nehogy beleess abba a hibába, hogy rászoksz.

Mondjuk, mikor én ennyi idős voltam, nem volt trafik (szerencsére), és lesz.arták, hány évesek vagyunk :D Simán kiadták a legtöbb helyen.

2015. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha el is hinné se adna pénzt. Azt mondaná, hogy találj ki valami értelmesebb ajándékot :D Nem hiszem, hogy szívesen vásárolna kiskorúnak dohányárút.


Keress a suliban, vagy az ismerőseid ismerősei között egy 18 fölötti dohányost. Kérdezd körbe a haverjaidat, hogy ismernek-e ilyet, nincs egy "laza bácsikájuk" aki venne, vagy bármi.


Ha semmi sem jön össze, akkor marad a végső megoldás amit én is alkalmaztam a te korodban. Megállsz a bolt előtt, és vársz amíg jön egy huszonéves, jófejnek kinéző srác/lány. Megkéred, hogy vegyen neked egy doboz cigit. Nekem 10ből 9szer összejött :D

2015. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 20. havernál már elég feltűnő lesz.
2015. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Leírás. Ha venne 1 dobozt, az örökre elég lenne szinte, és nem kellene mindig kéregetnem mástól.
2015. aug. 13. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
ho-ho-hó, annyi biztosan nem lesz elég (most még soknak tűnik)
2015. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!