Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb haveromna...

Mit vegyek a legjobb haveromnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és egy 23 éves srácról van szó. Imádja a kutyáját (német juhászkutya). Nem tudom mit lehetne venni ami nem gyerekes. Gondoltam egy kutyás faliképre vagy egy szoborra vagy nem tudom a plüss szokás-e fiúknál. Szóval ti mit ajánlanátok? Jah abszolút nem iszik alkoholt, tehát ez kilőve és a csokit sem szereti.
2015. jún. 28. 20:33
 1/1 anonim válasza:

Gondold at, milyen kozos elmenyeitek voltak. Emlekezz vissza, milyen dolgokat emlegetttetek, akar csak viccbol is. Legutobb egy kifejezetten szemelyes ajandekot kaptam: kuponok, amiket nala valthatok be. Mindenfele volt rajta, pl hogy kuld kepeket a kedvenc szineszemrol, meghiv egy forrocsokira a mekibe (a mekis forrocsokit mindig emlegettuk telen), ha nem erek idoben oda edzesre (mindketten lovagolunk) akkor elokesziti nekem a lovat, stb. En egy faliorat keszitettem neki, aminek a szamlapja olyan alaku volt, mint a kedvenc egyuttesunk logoja, a szamlapon pedig szamok helyett egy kep volt az egyuttes tagjairol. De az is szemelyes lehet, ha par kozos kepet (idiota szelfiket, bulis elmenyeket) ranyomtatsz egy bogrere. A nyomtatott polo azert nsm szerencses, mert azt ugy sem veszi fel... Ezt egyik osztalytarsam csinalta, de szerintem kifejezetten jo otlet: az ajandekozottal egyutt voltak geocaching turan, ezert csak egy kartyat kapott, amin volt egy koordinatakkal megjelolt pont, es ott volt elrejtve az o ajandeka. Ugyanettol a szemelytol en keresztrejtvenyt kaptam, aminek a megfejtese egy szemelyes mondat.

Ha kicsit is vallalkozo kedvu vagy, irhatsz egy verset is. En nem tudok verset irni, de megprobaltam, es hat nem utotte meg a koltok azinvonalat, viszont rimelt, es olyan volt a megfogalmazasa, hogy csak o ertheti. Mivel a kettonk kozti beszelgetesek parodiaja. Azt mondta vesz neki egy keretet :)

Nem kell semmi nagy dologra gondolni, az a lenyeg, hogy pontosan tudja 30 ev mulva is, hogy ezt csak is toled kaphatta.

Remelem segitettem.

2015. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!