Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hova rejtsem az e-cigimet?

Hova rejtsem az e-cigimet?

Figyelt kérdés

1,5 szobás ház. Kérlek ne írjátok, hogy káros, meg mit okoz. Tudom magamtól is. És nem, nem is menőségből kell, és nem, nem leakarok szokni, utálom a rendes cigit. Azt is tudom, hogy macerás, tölteni kell töltőn+a Liquid.

És nem 12-13 éves vagyok.

Legyetek szívesek a kérdésemre válaszolni, ne itt trágárkodjatok a kérdésem alatt!

Köszönöm!



2015. aug. 9. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak és kizárólag a 2 vagy annál több szobás házakban lehet elrejteni megfelelően. Ez van, költözzetek el. :D
2015. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahj. xdd
2015. aug. 9. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire hiányzik belőled a kreativitás?

Olyan helyre, ahova más nem nyúl. Pl én beraknám a táskámba, mert abba véletlenül sem nyúl senki. meg gyanítom, hogy úgyis viszed magaddal ha mész vhova. Ugye a fehérneműn fiókoknak meg van ez a veszélye, hogy valaki jófej akar lenni, berakja a cuccod a mosásból és véletlen meglátja, de a táskáddal ilyen nincs. Arról nem is beszélve, hogy akkor nem kell folyton pakolgatni ide-oda.

2015. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nincs suli, ha megkezdődik akkor van rejtett zsebe a táskámnak berakom oda. De addig pl a szekrény alatt nincs hézag, a gépházban nem rakom, a hangfalba pláne nem. Feltűnő lenne napi 3-szor szetkapni ezt-azt.

Lehet be kéne rakni az ágy mögé, de néha az is el van húzva.

Nem tudom.

2015. aug. 9. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod sulis vagy...tolltartó? Gondolom ennyi idősen nem egy drága, nagy aksijú ecigit vettél. Tollak közt elvan, gondolom oda nem sűrűn nyúl be senki. Ha meg épp bemenne valaki mikor elrakod akkor azt mondod, hogy csak egy tollat keresel.


Ha van szőnyeg és nem miliméter pontosra van vágva a falig hanem egy kicsit felhajlik, akkor annak a széle alá is el tudod rakni. Vékony, alig lehet észrevenni.


Ha olyan gépháza van a számítógépednek, mint nekem, hogy nem kell csavarozni abba is beleteheted. Hidd el, anyád nem fogja kinyitni.


Ha szét tudod csavarni külön a fejét és a szipkát akkor pénztárcában is elfér bőven. Abba se nagyon néznek bele a szülők. Max. megmondod hogy sok apród van azért olyan vastag ;)


Nadrágzsebben is elvan egyébként, addig amíg nem tűnik fel nekik valami. Ja és mosás előtt ne felejtsd el kiszedni, én egyszer az öngyújtómmal együtt raktam be a nadrágom a szennyesbe annó :D


Nekem kihúzható ágyam van, amiben a támla párnái zipzárosak. Ha esetleg ilyened van oda is elrakhatod. Csak jegyezd meg melyikbe tetted.


Nagyon sok egyszerű dolog van, figyeld meg szüleid szokásait egy kicsit. Így látatlanban nehéz megmondani, de fél óra alatt tuti 10 helyet találnék a szobában ami biztonságos. Mimdig olyan helyet keress ami szem előtt van, de nem piszkálják. A legegyértelműbb helyen keresnek az emberek valamit legutoljára.

2015. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Celluxozd a csap aljára
2015. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha van esetleg nálad puzzle, valamilyen társasjáték, akkor annak dobozába mondjuk betehetnéd. Vagy ha te szoktál ágyneműt húzni akkor a párnahuzatba, vagy ha egy vékony lyukat vágsz a párnádba és oda bedugod (már ha nem sajnálod a párnád :) ). Nekem például az órám mögött a falon van egy kis hézag, oda is betehetnéd ha nálad is van, vagy a csillárodra (az én szobámban három felé ágazik, amelyikben nincs áram abba beletehek bármit), vagy... mondjuk ha a cigid beteszed a dobozába és ha a szobádban van virág, akkor a virágot kiszeded a cserépből, a cigit beléteszed s a virágot rá, már ha nem öntözöd a virágod :D, vannak olyan nagy, kemény hátú könyvek, amiket néha baborítanak gyárilag, akkor a könyv háta és a rendes kartonja közé beteheted ha van rés, szönyeg alá, ha van díszvázátok, amiben csaknilyen száraz virágot tartotok (mi például nádat), abba beteheted, vagy az asztalod lapja alá celluxxal felfogatni, az ablakpárkányod alá szintén, a téli kabátod zsebébe, vagy a rövid nadrágodéba, abba a ruhádba, amit épp nem használsz, mert más évszak van (júniusban a télikabátod vagy a sapkád stb.). Kapásból ennyi jut eszembe :).
2015. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!