Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hova rejtsem a cigimet?...

Hova rejtsem a cigimet? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Anyukám elég sokszor bejön pakolgatni, stb. Szekrény nem jó, mert kinyítja, esetleg keres valamit és megtalálja. Léccives ne írjatok olyan kommenteket, hogy szokjak le róla, merrt nem vagyok rászokva! Heti max.7 szál. Csak nem szeretném a drágán megvásárolt cigarettát kidobni! Léccives ötletes ötleteket írjatok, esetleg tapasztalatokból!

2013. máj. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
100 % biztos hely nincsen szerintem... illetve te tudod hova néz be ritkán, de azért nem adok ötleteket (ha nem haragszol), mert még el se tudod képzelni hogy milyen következményei lehetnek a ciginek... Meg se merem kérdezni hogy mennyi idős vagy... :)
2013. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nosco válasza:
74%
Iskolatáska mélyére. Abba általában szerintem csak TE pakolsz. Amúgy nekem üres szeszes díszdobozba raktam.
2013. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a témába nem vagyok profi mert egyrészt én 23 évesen kezdtem dohányozni, másrészt nekem tudják a szüleim plusz apámmal szoktunk néha rágyújtani, igaz hogy nekem 1 hétre elég az 1 doboz de minek rejtegessem nem lakom otthon amúgy sem, csak hétvégére megyek haza vagy a barátnőm szüleihez ha úgy alakul.


Nos én csak tippeket tudok adni. Ha a szobádba rendszeresen pakolgat akkor keress egy helyet ahol ritkán nyúlkál, de a legjobb ha mindig magadnál tartod ha teheted. Szerintem felejtsd el a cigis dobozt, fogd meg és dobd ki.

Ha van zárható kis szekrényed vagy dobozod az a legjobb rejtekhely én szerintem, de a kulcsát rejtsd el valahová.

Így tippem nincs hogy mit csinálj igazából, egyáltalán miért pakolgat a szobádba. De ha anyud dohányzik vagy apukád akkor rejtsd el egy olyan helyre ami nem a szobádban van, hanem máshová, így ha megtalálják nem feltétlen téged gyanúsítanak majd meg. De szerintem még rejtheted ágy alá, szekrény tetejére vagy szekrény mögött alakítasz ki egy kis helyet, gondolom a bútorokat nem mozgatja. Ennél több ötletem nincs, de a lényeg az hogy az eredeti dobozát felejtsd el, mert ha valami díszdobozba rakod vagy teljesen másba akkor több esély van rá hogy nem buksz le, de 100% ban biztos helyed úgysem lesz.

Maximum ha veszel egy széfet talán még az, de akkor anyud tuti gyanút fog hogy miért vettél széfet ilyen hirtelen és hogy mit rejtegetsz, szóval azért ügyesen:)

Nem támogatom a dohányzásod, nem tudom hány éves vagy de ha nagykorú akkor feleslegesen titkolod én szerintem, mert nem tilthat el tőle, ha a saját keresetedből veszed akkor pláne, maximum ordibálni fog. Én szüleim sem örülnek hogy dohányzom, de mondták hogy az én pénzem csak első a kaja meg a számlák legyenek.

2013. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már van széfem! :) Csak jelenleg nincs meg a kulcsa...:D De ez lényegtelen! Most mondjuk megvan a kulcs, akkor szerinted/tetek hova kéne rakni a széfet?
2013. máj. 15. 21:17
 5/8 anonim válasza:
75%
Szívd el!
2013. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy vastagabb, cipzáras DVD/CD tartót, és abba. Gondolom, ott nem kutakodik.
2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh ugyanmár. :) Csak van olyan hely, ahol nem kutakodik. Így kapásból a szobámban rengeteg helyet tudnék mondani. Én pl egy unicumos üveget rejtettem el a könyvek mögé már hónapokkal ezelőtt, és még most sem látta. Igaz semmi baj nem lenne belőle, ha meglátná.

Ha van az ágyadnak ágyneműtartója, akkor rakd oda, ha oda nem nyúlkál.

Esetleg a tolltartódba a táskádban. Vagy radiátor mögé.


Mondjuk azt sem tudom, miért járnak a szülők a gyerekük szobájába pakolni. Engem kifejezetten idegesítene. De ez már nem rám tartozik.

2013. máj. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1. 16 vagyok
2013. júl. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!