Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Nemzeti Dohányboltok legtöbb...

A Nemzeti Dohányboltok legtöbbjében kiadják a cigarettát a kiskorúaknak vagy nem?

Figyelt kérdés
Körülbelül a Nemzeti Dohányboltok hány százalékában adják ki a cigarettát kiskorúaknak? Főleg személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

2015. aug. 14. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én járom az országot sokat és még így hogy 22 éves vagyok is sok helyen elkérik a személyim mert nem vagyok ismerős sem és a korom sem tudják. Szóval nem adják ki.

Láttam már olyat is hogy kiskorút dobtak ki dohányboltból...

2015. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted ,hogy kidobták? Nem akart kimenni a boltból?
2015. aug. 14. 00:26
 3/13 anonim válasza:
100%
Egyszer a nagymamám bement, unokatesóm (kiskorú), nővérem (kiskorú) és én (szintén kiskorú) kint vártuk. Csak be- bepislantottunk a nyitott ajtón és konkrétan ránk csukták.:/ Ez egy éve történt. Szóval nem hiszem hogy létezik ilyen hely.
2015. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem akart kimenni, így szó szerint kidobták. Nem akart megmozdulni sem mert azt hitte ezzel eléri hogy cigit kapjon....
2015. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lencsefőzelék ***** válasza:
97%
Egy rokonlány egy ilyen dohányboltban dolgozott, és azért rúgták ki, mert cigit adott el egy kiskorúnak. Nem nézett ki annak, de pont azért küldték be az ellenőrök, és úgy mexopta, mintha nyitott szájjal ment volna be a fh@szerdőbe.
2015. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Elég szigorúan veszik ezt msot, szóval nincs rá szinte semmi esély.
2015. aug. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Van 1-2 praktika amivel kiadják. Pl haverom 13 évesen bement részegen a dohanyboltba es kiadták.

Egy ellenőr nem fog részeg gyereket beküldeni.

2015. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Nincs rá semmi esély?:DD

Ha jókor mész, nem 12 évesnek nézel ki, esetleg bevetsz pár trükköt, nem egy dohányboltban kiadják.

2015. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vlcskó-Lingl Ezsébet ***** válasza:
19%
Határozott a válaszom! Nem!!!! A mi városunkban kiskoruaknak tilos a belépés, ami ki van írva az üzlet ajtaján! Nem egyértelmű a számomra ez a " kidobálósdi"....de szigorúan be kell tartani az eladónak EZT a szabályt, mert azonnali kirugással jár!!!! Ha kiskorú vagy, számolnod kell ezzel 95%-ban, de ha én a helyedbe letenném a cigit, míg nem késő, mert sok év után lehetetlen letenni, de ez legyen a Te döntésed. Üdv.
2015. aug. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Kinézetfüggő.

Tőlem a boltok 80%ában nem kérik el.

De van olyan dohány, ahol be se mész az ajtón, már kérik a személyit.

Mondjuk turistaforgalmi helyen mindig kérik. De kis városban, faluban majdnem ssose.

2015. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!