Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha több mint egy évig eltudom...

Mitérdekeltéged kérdése:

Ha több mint egy évig eltudom titkolni hogy cigizek nem nagyon szidnak le?

Figyelt kérdés
2016-ban leszek 15. Cigizek de nem olyan gyakran hogy észrevegyék. Pár hete szívtam el az első szálat. Apukám élettársa adott egy majdnem üres dobozt ami el is fogyott (3szál).Apukám huszonx éve cigizik és mikor rászokott fiatalabb volt nálam. Apum úgy tölti a cigit így ha dolgozik tudok feltűnés nélkül tölteni magamnak 1-2 szálat. Apám és a mamám cigizik a családból.Ha valahova elviszem magammal akkor csak a táskámba rakom ha otthon vagyok akkor meg egy kibelezett ezer éves könyvbe rejtem. Szerintetek 16 éves koromig eltudom titkolni? Mit csináljak hogy ne bukjak le????
2015. aug. 19. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nevelőapám 6 évig titkolta el.

Mindenképp le fogsz bukni egyszer, lehet nem most, hanem majd par hónap után. Vagy azzal, hogy megtalálja vki nálad, vagy a suliban buksz le és értesítik a szüleid, vagy vki meg fog látni, szomszéd, anyu, apud haverja, barátnője, családbarát, vagy a tesód fog beköpni.

Ez nem olyan dolog amit olyan egyszerűen lehet titkolni.

Elmondom, hogy nevelőapám, hogy próbálta titkolni, igazabol tudtak, nala ia hogy cigizik, de a szulei nem birtak vele es nem akartak észrevenni, egyik szülője sem dohányzik.

2 bot közé rakta a cigit, hogy a szag ne maradjon a kezén, a lehelletére citromos vizet használt meg 2-3 erős mentolos rágót, folyton dezodorozta magát, a ruháit a tónál szellőztette, a cigit ben tudom hova dugta, sztem a suli táskájába, a piát meg a számítógép asztal mögé.

Nem tudom hogy bukott le.

De most tedd le, később nehéz lesz, elég erős elvonási tünetei vannak, papolhatnék miért, káros, drága(5 doboz árából veszel egy új farmert), napi 1-2 szálból napi 1-2 doboz lesz, büdös stb.

Majd megtapasztalod.

Ennyi.

2015. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen cigizel? Jó nagy csicska vagy! Jó egészséget lúzer!
2015. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne attól félj hogy leszidnak, hanem attól hogy mire megtudják már rá is szoktál!

Minek mérgezed magad?

2015. aug. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostanában eléggé stresszes vagyok.

Mikor kifújam a füstöt olyan érzés mintha a stresszből fújnék ki egy kis darabot

2015. aug. 19. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne gyújts rá.
2015. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!