Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A pall mall minőségi cigi és...

A pall mall minőségi cigi és piros multi arany malboró és esetleg írnátok nekem pár minőségi cigiket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg kell mondjam neked ups, hogy elég erős jelző egy cigire az, hoogy minőségi. Nekem személy szerint a kék camel és a davidoff a kedvenc dobozos cigim. De a saját töltésű vaniliás domingómnál nincsen jobb nekem, maximum a jobb fajta filter hiányzik.

A legegyszerűbb ha saját belátásod szerint, megállapítod neked mi a jó, és nem azt várod, hogy más mondja meg. Kipróbálsz ezt is, azt is, kitapasztalod.

2015. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Pall Mall középkategóriás, én régen szerettem, mióta megújult nekem nem ízlik. A piros Multi is középkategória, elmegy. Az arany Marbinak nagyon jellegzetes íze van, van akinek nagyon bejön, van akinek nagyon nem. Nekem például bejön.


Én a Davidoff-ot tudom ajánlani. Attól függ milyen erősségút szívsz, van belőle több féle, mind jó. (Nem sokkal kerül többe mondjuk egy multinál, hosszabb és 20 szál van benne.). Ha megengedheted magadnak, mindenképp ezt ajánlom. Ha olcsóbb érdekelne, akkor azok közül a legjobb a Benson&Hedges van belőle szürke és fekete is.

2015. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ,még annyit hogy a davidoffból milyenek vannak meg még szerintem jó a dunhill is a kék.

Most a nemzeti kuplerájboltban mennyibe kerülnek a következő cigik:dunhill,davidoff,arany malboro,pall mall,piros multi.

2015. aug. 22. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Davidoff tuti nem 20 szállas. Egyébként a davidoff 1060 ft, a többit nem tudom.
2015. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A pall mall piros 100 as megérik a hoszabb cigik csak azért gondolom mert elloptak 1 szálat és 5mm dohányt belőlük,
2015. aug. 22. 12:20
 6/8 A kérdező kommentje:
meg némelyikből nikotint is
2015. aug. 22. 12:21
 7/8 A kérdező kommentje:

a kék dunhillben hány szál van?

mennyire hosszú?

de még megéri szerintetek a hosszú kék pall mall is?

2015. aug. 22. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóak egymáshoz az LD, Szofi, Pall Mall, talán még a Camel is. Megint csak hasonlít ízben némileg a Multi, Philip Morris, Bond, de a Dunhillt is ide lehetne sorolni, de valamivel jobb ezeknél. A Marlbi meg számomra kicsit különc, legalább is az arany. Nekem amik ízlenek, azok a pattintós cigik, azok közül is a 2 pattintós Dunhill, kék pattintós multi, dupla pattintós Marlbi, dupla pattintós áfonyás Winston. Ezeket szoktam venni. Nem úgy kell eldönteni, hogy milyen cigit akarsz szívni, hogy minőségi vagy nem, avagy drágább vagy olcsóbb. Próbálgatod, aztán kialakul az ízlésed. Egyeseknek mondjuk a Viceroy a legjobb, én meg rosszul vagyok ha véletlenül azt kell szívnom. Más meg az általam szívottaktól van rosszul.
2015. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!