Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr dohányzásról...

Allen Carr dohányzásról leszoktató SZEMINÁRIUMmal nem sikerült leszoknom a cigizésről és a tanfolyam árát sem fizették vissza. Van ilyen tapasztalatotok? Hová forduljak, hogy visszaszerezhessem a pénzem?

Figyelt kérdés
Köszönöm, nem leszokási tanácsok érdekelnek, hanem konkrétan az, hogy hova forduljak jogorvoslatért.
2015. aug. 25. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2015. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miert, azt igertek, hogy 100% hogy leszoksz? Azt igertek, hogy ha nem szoksz le, visszafizetik? El kene am olvasni a szerzodest, amit alakapartal, mielott fogyasztovedelemhez rohannal...
2015. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le akarsz szokni, vagy pénzvisszaszerzésre utazol?
2015. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sikerült leszoknom a szemináriumon, de egy barátnőmnek nem. Hiába mondtam neki, hoyg menjen el a 2 db rövidebb előadásra, nem tette meg, így ő sem kapta vissza a pénzét. Akkor én is újra megnéztem a garncia feltételeit és az benne van, hogy 3 hónapon belül kell részt venni a teljes programon( 3 előadás) és jelezni, ha kéred vissza a pénzt. Bocs, nem akarok bunkó lenne, de szerintem ez vállalható, ha valóban komolyan veszed ezt a dolgot. Hétvégét is vannak előadások... Mikor kapsz te bármilyen garanciát nikotin tapaszra, vagy bármilyen más módszerre? a tabletaa pl. 90.000 ft környékén van és nulla garancia van rá. A barátnőm egyébként újra elment most pár hónapra a szemináriumra ( már résztvetteknek sokkal-sokkal kedvezőbb ár is van) és most sikerült neki. Lehet, hogy neked nem volt jó az időzítés... Sok sikert, hiszen a cél tényg az kell, hogy legyen, hogy letedd a cigit.
2015. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeség, az...
2015. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész, hasznos válaszokat. Külföldre utazásom előtt törölték azt a megerősítőt, amire jelentkeztem. 2 szemináriumon voltam, harmadikon nem tudtam, hiába jelentkeztem, hát így.
2015. szept. 12. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Es, soha tobbet nem is indul ujabb szeminarium? Nem ertem, miert kene visszafizetniuk barmit is, ha van lehetoseg ujabb szeminariumra. Az hogy te kulfoldre koltoztel, rajtad kivul senkit sem erdekel.
2015. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gorogn válasza:

Kedves Kérdező!


Én pont így jártam, ahogy Te! Amikor szerettem volna érvényesíteni a pénz visszafizetési garanciát, nagyon bunkók voltak. Felesleges amúgy kifizetni a szemináriumért 100.000 Ft-ot, a könyvben minden benne van, a többi csak lehúzás. Lehetne tisztességesen is csinálni, de sajnos ők nem azok!:-(

2015. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leszoktam ezzel a módszerrel, de egy "csoporttársam" nem. Elment két megerősítő szemináriumra és visszakérte a pénzét. És szó nélkül visszakapta, csak egy e-mail-t kellett írnia. Amikor én voltam a szemináriumon, akkor volt ott egy csaj, aki már kétszer kijárta a 3 alkalmat, harmadszor is belekezdett, mert előtte mindkét alkalommal visszakapta a pénzét. Szóval ha az ügyfél is tartja magát a szerződésben foglaltakhoz, akkor ők is tisztességesek.
2016. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!