Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek megállhatok a...

Szerintetek megállhatok a növésben? 177-178 cm vagyok és 13 éves, és minden héten 7 szál cigit elszívok.185 cm szeretné kelnni minimum

Figyelt kérdés
nem kérek olyan megjegyzéseket hogy minek dohányzol!! egyszerüen jól esik és kész

2013. márc. 2. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

hát.. előbb utóbb megállsz.. nemértem a kérdést.. mi a gond? 13 évesen még bőven nőni fogsz, több is leszel mint 185cm:)


de ha cigizel, fel ne tedd a kérdést a másik topikban, hogy "fog még nőni a péniszem?" .. meg ha nem cigizel, akkor se:D

2013. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de 13 évesen a cigi fejlődő szervezetnél káros lehet meg a cigi megálit a növésben sok helyen olvasta,. szerinted a magasságomon fog befolyásolni valamit a cigaretta? remélem nem
2013. márc. 2. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

ne vedd magadra, de már befolyásolt a fejlődésedben, és nem a magasságodra gondolok...


amúgy meg ha tudod, akkor minek csinálod?

2013. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 13évesen kb 175centi voltam, én is akkor kezdtem cigizni. Most 23vagyok és 190. Elég ennyi?
2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BM-Striker válasza:

Én 25 évesen vagyok 172 cm, és én egész éltemben 3 szálat szívtam el.


Mindenesetre a cigi nem igazán segíti a fizikai fejlődést, főleg nem 13 éves korban.

2013. márc. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kr3nos válasza:

heti 7 szál cigi nem okoz semmilyen problémát, ha nem egyszerre szívod el. de ne emeld a dózisd, vagy inkább csökkentsd. Növésedre nem fog hatással lenni az tuti, ahhoz keveset szívsz.

De inkább szívjatok vizipipát, nincs benne kátrány ami lerakódik a papírból és a nikotin is kevesebb.

2013. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
óóó,. azért a vizipipa se jobb... nagy divat, de a szenet elszívogatni sem túl egészséges..
2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mit aggódsz itt 13 évesen? Amennyiben fiú vagy még átlagban 20 éves korodig nőhet! Szerintem te így is tök magas vagy amikor én 13 éves voltam az osztályomban például minden fiúnál magasabb voltam lány létemre, pedig csak 160 cm voltam. Ha pedig lány vagy ez a magasság szerintem pont jó számodra. Ja és a cigi nem befolyásolja a növekedésedet de sok másban azért káros.
2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!