Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlanátok?

Milyen cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Igazából már nem vagyok teljesen "kezdő" bulikban gyakran rágyújtok, ott általában közepes erősségűeket szívok, magamnak azonban még sosem vettem cigit. Az ízesítettek jobban bejönnek mint a sima natúr. Milyen fajta cigit ajánlanátok?

Ha számít 18 éves fiú vagyok.



2015. szept. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a bulikon kívül kibírod akkor ott minek gyújtasz rá??? Saját tapasztalatomból kiindulva nem ajánlom egyik fajtát sem. Ne szokj rá, ezt ajánlom!!!!!
2015. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak nem veszel, így lehet rászokni.
2015. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz és nehéz leszokni, de bulikon kívül is sokszor van "cigizhetnékem" és gyakran rágyújtanék, nehezen bírom néha visszatartani.
2015. szept. 12. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Okés, ahogy gondolod.
2015. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 éve dohányzok. Gondolom sejted, hogy mit fogok mondani.. :)

Ne szokj rá, ne vegyél.

"A dohányzásról könnyű leszokni... Én már ezerszer megtettem."

Ez rám is igaz, többször abbahagytam, de mindig visszaszoktam, amint egy kicsit több sressz ért a kelleténél. S mire jó a cigi?

Rohadt büdös, de legalább sárgára festi a lakásodat, fogaidat, feketére meg a tüdődet.

Rohadt drága, de legalább nem veszel magadnak más cuccokat, amiket amúgy vehetnél.


Az elején könnyű megállni, utána már rohadtul nem az.


De ha már mindenképp cigizni akarsz. Akkor vagy vegyél egy jófajta elektromos cigit, vagy ha tényleg rá akarsz szokni, és büdös akarsz lenni, akkor töltsd magadnak. Az legalább olcsóbb, meg variálhatod ízlés szerint.

2015. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Én egész életemben néhány szál cigit szívtam el, kíváncsiságból, hiszen annyian szívták. Hát nekem nem jött be. A füst ízére voltam kíváncsi, megundorodtam tőle. Így maradt ki az életemből a cigi. Biztos vagyok benne, hogy jól jártam. Neked sem kellene rászokni, de tudom, hogy ezt hiába írom.
2015. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!