Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigis fiatalok! Ti milyen...

Cigis fiatalok! Ti milyen cigit szívtok? Mennyi ideje cigiztek? Mennyit szívtok naponta?

Figyelt kérdés
A nemeteket és a korotokat is írjátok le.
2015. szept. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerencsére nem cigizem. Egyszer megpróbáltam, de nem jött be. Büdös, egészségtelen, drága, és nagyon gáz.

Nálunk senki nem cigizik, egyedül apukám cigizett, de meg is halt tüdőbetegségben 42 éves korában. Tudom, ez nem általános, de nekem bőven elég volt ahhoz, hogy ne akarjak cigizni.

2015. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Piros Lucky Strike a kedvencem, de szeretem néha váltogatni (nyáron pl. piros pattintós Marlbi, néha zöld Pall Mall és sárga Camel). Elég rendszertelenül cigizek, heti kb. 12-14 szál fogy el, de van, hogy kevesebb, ez így megy kb. 4 éve. 21/f.
2015. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leszokóba vagyok. Eddig napi fél doboz ment el.

Kék camelt tekertem de mostanában sárga camel.

15/F

2015. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom ki számít fiatalnak, én 25 éves vagyok, 30-40 szál megy el egynap. 2007 óta nyomom, jelenleg szürke Benson&Hedges dohányt szívok kék Club hüvelybe töltve.
2015. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arany marlboro, néha pattintós, szilveszterkor szívtam az elsőt, kB április óta cigizek. Teljesen rendszertelenül, van amikor 2 hétig eszembe se jut, van hogy leülök beszélgetni és 10-15 szál elmegy, átlag hónapban 1-2,5 doboz. 17l
2015. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

15 évesen próbáltam először, azóta Max félévente egy durva buli alkalmával ha megkínálnak.

/L

2015. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pattintós Lucky Strike, pattintós L&M, pattintós Winston -> ezeket váltogatom (külföldön élek, mielőtt valaki leszólna, hogy ilyenek nincsenek Mo.-n)


4 éve, elég rendszertelenül cigizek, napi 0-6 szál között kb, hétvégén többet.


18L

2015. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen próbáltam először de igazán idén nyáron kezdtem rendszeresebben dohányozni. Arany Marlborot szoktam, 1-2 szál naponta. 17/L
2015. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!