Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedves cigiző fiatalok. Mi a...

Kedves cigiző fiatalok. Mi a véleményetek a narancs Pall Mall cigiről? Ti milyen cigit szívtok? Mennyit naponta? Mennyi ideje cigiztek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2014. aug. 8. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A narancs pall mall büdösebb,mint az átlag. Aki csak divatból cigizik, az inkább fehéret szív bármiből, aki meg az íze miatt is veszi ,az meg erősebbet választ. 15 éves korom óta cigiztem 14 évig, egészen mostanáig. Eleinte kék hosszú szofit szívtam, később szinte mindent kipróbáltam, pl. évekig a mentolos cigiket. 3 hónapja tettem le.
2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra a narancs Pall Mall csalódás volt. Én a megszokott Kék Bondnál maradok. Napi 3-4 szál, és kb. 3 éve gyújtok rá.

17/F

2014. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben szívtam a slim változatát, ma már gyengén érzem.

Változó hogy milyet szívok, és az is, hogy milyen gyakran. 2-3 éve cigizek.


17L

2014. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem annyira nem rossz, nekem a kedvenc a kék multifilter
2014. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a narancs pall mall büdösebb mint az átlag. én töltöm a ciit, club classic hüvelybe sárga camel dohánnyal. ha netán dobozosat veszek akk davidoff classic-ot
2014. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!