Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Teafűvet cigarettaként elszívni?

Teafűvet cigarettaként elszívni?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Károsabb vagy kevésbé káros, mint a sima, normál cigaretta, illetve dohány?

2015. szept. 29. 22:02
 1/4 anonim válasza:
Nem próbáltam, de szerintem a teafüvet nem lehet elszívni, egészen egyszerűen azért, mert nem olyan az állaga, mint a dohánynak. Nem égne rendesen, és csak kormos vackot szívnál belőle.
2015. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívtam már, de semmi értelme.
2015. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan csak arról van szó, h párom tölti a cigit, eddig 6eFt/kg áron vette, de az megszűnt, most a legolcsóbb 5eFt/0.5kg. Ezt már sokallja, valami olcsóbb megoldást keres. Én meg nem szeretném, ha pl a kerti füvet töltené be, próbálok keresni neki valamit, ami nem hallucinogén és nem károsabb a normál ciginél. E-cigije van, nem gagyi, hanem a 20eFtos, de utálja, mert az nem az a szertartás...
2015. szept. 29. 23:49
 4/4 anonim válasza:
Ja, hogy nem csak poénból, hanem konkrétan dohány helyett kellene? Arra pláne nem jó a teafű, a pázsitfű meg főleg, nem is értem, hogy jutott eszedbe... A dohányt azért szívják, mert van egy bizonyos hatása fizikailag/lelkileg. Ha a párod csak azért szívja, hogy valamit szívjon, akkor szívhat sima miszlikbe aprított A4-es papírt is, az aztán tényleg semmire nem jó, csak egy jó kis tüdőrákra.
2015. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!