Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szüleim megtudhatják azt...

A szüleim megtudhatják azt hogy cigizek?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. elkezdtem cigizni de a szüleim nem tudnak róla és ők ráadásul nem is cigiznek. Apukám pár éve leszokott anyukám pedig akkor amikor megtudta hogy terhes.

Ha spray-t használok a ruhámra és erős rágot használok akk megérezhetik? Nagyapám orvos, és cigizett. Ő nem tudja esetleg megállapítani hogy cigizek-e? Kioktatás NEM kell!

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 5. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Meg,mert büdös lesz a hajad,a pofád,az izzadságod és még a kulád is! Ráadásul lóvét is kell szerezni rá.
2015. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a lóvé nem fontos de ha(minden nap megmosom a hajam am ) használok arcszeszt?
2015. okt. 5. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Simán megérezhetik. Pl a haj nagyon gyorsan beszívja a füstszagot, illetve a kezeden is rajtamaradhat a szaga.

Nagypapád nem

2015. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Elkuldte elobb...


Szóval:

Nagypapàd nem tudja megállapítani így ránézésre.

Hiába mosol naponta hajat, ha hazamész akkor megérezhetik.

2015. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Előbb-utóbb meg.
2015. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

13 éves korban cigi, 14 éves korban szex, 15 évesen piálás, 16 évesen speed meg mariska, 17 évesen heroin aztán elmész prostinak hogy legyen pénzed és mikor már totálisan lezüllöttél anyagilag, fizikailag és mentálisan akkor pedig azt kívánod hogy bárcsak adott volna apád 13 éves korodban egy óriási verést amitől észhez térsz és a zülléstől teljesen elmegy a kedved!!


Sok embert ismerek akik mára hajléktalanok és ők is 12-13 éves korban kezdték a züllést cigarettával.

2015. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyrészt fiú vagyok más részt nem ezt kérdeztem.

Drog, Pia , Mariska és a többi szar pedig nem áll a repertoáromban (kivéve a szex :DD)

2015. okt. 7. 13:34
 8/15 A kérdező kommentje:

Attól még hogy cigizek nem biztos hogy a sok ecset fejhez tartozok -.-

Attól még hogy cigizek jót is csinálok. (órákat tanulok és 4-5 tanuló vagyok a suliban. Nem áll szándékomban hajléktalannak lenni/ szét b+-ozni az életemet droggal.

2015. okt. 7. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Igazi felnőttként, látom nyíltan és bátran elbújsz, és nem vállalod a tetteid, döntéseid következményeit.


Gratulálok. A nálad kevésbé gerinces emberek bezzeg sunyin és gyáván kiállnak az emberek elé, és vállalják, hogy


"Úgy döntöttem, hogy dohányzok, mert ez hozzátartozik a személyiségemhez!"


Nagy jellem vagy, kedves kérdező, csak így tovább!

2015. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Direkt ki írtam azt hogy "Kioktatás NEM kell!" Tehát ne is adjatok. Nem kezdek azzal szart sem!
2015. okt. 10. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!