Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor múlik már el?

Mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
Életemben összesen 3x cigiztem, buliban. Először egyszer szívtam bele, második alkalommal elszívtam egy egészet, utána nem volt semmi bajom. Tegnap a végét szívtam el, kb. 2 slukk... Ma egész nap éreztem, hogy valami furcsa a torkomban, a tüdőmben... Nagyon rossz érzés, mikor múlik már el?? Elmúlik egyátalán? Ugye nem maradok örökre így??? Nagyon rossz, és nem tudok vel
2015. okt. 10. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül elküldtem közben, nagyon ideges vagyok. Itt a teljes szöveg:

Életemben összesen 3x cigiztem, buliban. Először egyszer szívtam bele, második alkalommal elszívtam egy egészet, utána nem volt semmi bajom. Tegnap a végét szívtam el, kb. 2 slukk... Ma egész nap éreztem, hogy valami furcsa a torkomban, a tüdőmben... Nagyon rossz érzés, mikor múlik már el?? Elmúlik egyátalán? Ugye nem maradok örökre így??? Nagyon rossz, és nem tudok vele mit csinálni. SOHA TÖBBET NEM FOGOK CIGIZNI!!! Nagyon rossz érzés, ugye elmúlik?? Reggel edzés közbeb kezdődött, a haspréseket meg sem tudtam csinálni, mert ugye ott ki kell fújni a levegőt.

2015. okt. 10. 19:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj el fog múlni.
2015. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!