Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál okozta mentális zavar...

Herbál okozta mentális zavar mikor múlik el?

Figyelt kérdés
A barátom már rég óta szívta kisebb szünetekkel a herbált. Rendes dohánnyal keverte. Most legutóbb valami olcsó vacakot kapott. Pár hét múlva elvonási tünetri lettek. Paranoiás lett, szorongott, halucinált, képzelgett. 3 hete önként bement elvonóra. De még mindig zavart az elméje. Szakított velem mert azt "hiszi" megcsaltam. Pedig ez nem igaz. Hiába mondtam neki nem hiszi el. És saját magára is utálattal néz. Meddig tart még ez a zavart elme állapot? Észhez fog térni és belátja majd hogy nem csaltam meg?

2015. febr. 12. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
majd elválik
2015. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A paranoia maga a téves eszme, ez lehet éppen a megcsalatás téves eszméje. Hiába magyarázol neki, amíg "zakk az agya", addig nem lesz jobb.

Remélem meggyógyul. Bár nem kevesen, már soha többé nem lesznek a régiek.

2015. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez függ attól ,hogy mióta ,milyen mennyiségeket fogyasztol... nekem nagyjából fél év volt a rendszeres használat ,emellett 2 évig alkalmi használat. 2 hétig tartott a zavartság ,depressziós tünetek ,izzadás ,hidegrázások ,amit én nem feltétlenül mentális zavarnak hanem elvonásnak neveznék... Majd egy nap felkeltem s mintha kciseréltek volna. Útálattal nézek vissza arra az időszakra ,és erre a szerre ami egyre erősebb és erősebb szerekkel van áztatva , JWH-AM-ABFUBINACA... és azóta ki tudja milyen újabb vegyületek. Sikeres gyógyulást kivánok a barátodnak.
2015. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a jó a herbálban, hogy senki nem tudja, mi van benne, senki nem tudja, mit okoz, és senki nem tudja, hogy, amit okozott, az elmúlik-e valaha.


Gratulálok az okosoknak, akik szívják, téged meg sajnállak, hogy ilyen barátod lett...

2015. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Javulni fog és helyre jön majd nagyjából, de már soha nem lesz az, aki előtte volt.....
2015. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne parázz, rendbe jön.
2015. febr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Már nem vagyunk együtt. És bár javul tényleg nem teljesen ugyanaz az ember..
2015. márc. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!