Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóban vagyok de elszívtam...

Leszokóban vagyok de elszívtam egy szál cigit?

Figyelt kérdés
Egész héten nem cigiztem és most rágyújtottam de nem is esett jól. :( Valaki nyugtasson meg, hogy nem rontottam el az egészet. Most megint kezdhetem előlről ugyanazokkal a tünetekkel holnap (szédülés, bágyadtság, stb) mint hétfőn? Vagy ez az egy cigi nem zavart be annyira?
2015. okt. 17. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igy kell. Nyugodtan cigizz. Majd eldicsekedhetsz vele, hogy neked már ötször sikerült leszokni.
2015. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz.. :D Ha tudnad mennyire nehez nem lennel ennyire szarkasztikus. :D
2015. okt. 17. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

... nem szarkazmus am az igazsag kimmondasa.


Nincs olyan, hogy 'leszokoban'. Vagy abbahagytad, vagy nem. Mondomezt ugy, hogy 15+ ev cigizes utan kb. 5 eve nem szivtam egy szalat sem, tudom milyen 'nehez'. Akarat kerdese, nem onsajnaltatase.

2015. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, akarat és kész. Én sosem cigiztem csak a tipikus menő srác voltam és kipróbáltam egy fél nyáron keresztül kb. 12 évesen, de ha akarsz valamit akkor lerakod és le van szarva a többi. :D
2015. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ui: szerintem fokozatosan kellene leállnod vele, mint a drogokkal is szokás. Apránként lehet, hogy lesz 3 hónap, de akkor is. A végén még szintfenntartásképpen nikotin tapasz + rágó és a végén elhagyni teljesen. Nem egyről a kettőre, mert ez lesz, hogy mindig vissza-vissza térsz rá. D:
2015. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nikotintapasz meg a fokozatos leszokas onmagad atverese, csak megnyujtjak az elvonasi tunetek idoszakat. Olvasd el Alan Carr kb. barmelyik konyvet.
2015. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lefogod tudni rakni.
2015. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező,a cigit úgy lehet letenni véglegesen ha ezt tényleg így is akarod,kell hozza akaraterő.Ha még fogadod hogy többet nem szivsz el ,akkor ha van cigid azt az utolso szálig szívd el,es többet ne vegyél és ne is gyujts rá .Én így szoktam le,a nagyapám 35 év dohányzás utan így szokott le, nyugodjon békében mert már nem él . Apukám is hirtelen mondott lé neki az orvosok ajánlották hogy muszáj a saját érdekében,es neki is sikerült.

Sok szerencsét,es legyel határozott ,biztos sikerülni fog ha te is akarod .

2016. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!