Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül 2015ben egy...

Mennyibe kerül 2015ben egy doboz djarum black? Vélemények? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 15:25
 1/6 anonim válasza:
1990 Ft, én imádom, az egyik kedvencem :) persze csak ritkán engedem meg magamnak.
2015. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hány szál van benne?És akármelyik dohányboltban lehet kapni? :D
2015. okt. 21. 16:39
 3/6 anonim válasza:
20 szál van benne, általában a legtöbb dohányboltban lehet kapni.
2015. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2090 Ft volt, amikor utoljára vettem tavasszal. 20 szál van egy dobozban, majdnem minden dohányboltban lehet kapni, az ízére nem nagyon emlékszem, mert régen volt, és még csak kezdő dohányos voltam, nem is tüdőztem le nagyon, meg nikotinmérgezést is kaptam tőle, de finom. 10 1 10 a kátrány, nikotin, CO, Magyarországon a legerősebb kapható cigi, megéri kipróbálni.
2015. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. okt. 21. 21:21
 6/6 anonim válasza:

Egyszer volt nálam belőle egy doboz, haverom vette ajándékként 2090 forintért.

Őrölt szegfűszeges ízesítésű a black. Igaz, el is fogyott, de én inkább maradok a Marlboro-nál, meg a Benson-nál.

Egy kis mese: Miután elfogyott a djarum, haverom kérdezte hogy milyen volt. Megemlítettem neki azt amit feljebb leírtam, aztán adtam neki egy szálat. Ez a "házi készítésű djarum black".

Vettem szegfűszeget, ledaráltam, és beletöltöttem a dohány közé töltött cigibe. Elszívta, végeredmény: ugyan az. :D

2015. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!