Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi káros? (liquid es e...

E cigi káros? (liquid es e cigire gondolok)

Figyelt kérdés
En most az új liquid os e cigire gondolok.. Ez káros? Van benne nikotin? Vannak mellekhatasai? Vagy lehet külön olyat venni amibe van, es amiben nincs nikotin? Vagy hogy működik ez? Segítsetek légyszíves

2015. nov. 4. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nikotin van benne, a többi káros dolog nincs elvileg, de ki tudja, mik az összetevők. Ne legyél függő, csak jobban jársz.
2015. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van nikotin mentes is, de őszintén, nikotin mentes mű cigi min ek kell??????
2015. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tudnál ilyet linkelni ami nikotin mentes?
2015. nov. 4. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vettem kb egy hónapja egyet, nem volt gondom vele. De most mér félek tőle :( Nem tudom mit csináljak, eladjam e vagy ne

[link]

2015. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angie5 ***** válasza:

Nagy lejárató kampány indult szegény ecigi ellen, sajnos tele csúsztatással és tudományosan cáfolt állításokkal. Elkeserítő, hogy ehhez sok szakember és az ÁNTSZ is a nevét adja.

Íme a cáfolat, amely rengeteg kutatásra és tanulmányra hivatkozik a források megjelölésével, míg az ántsz semmit nem tud alátámasztani....


[link]

2015. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angie5 ***** válasza:

A kérdezőnek válaszolva:

Az brit Public Health England (akik az ántsz-szel szemben utánajártak a dolognak) 95%-kal kevésbé károsnak tartja a hagyományos dohányzásnál, valamint a leghatékonyabb eszköznek a dohányzás visszaszorításához.

Az "új liquid os e cigi" alatt nem tudom mit értesz..

Az utántöltő folyadékok semmilyen káros anyagot nem tartalmaznak, kivéve a nikotint, melynek mennyiségét a legtöbben sikeresen tudják csökkenteni, többen már a nullásat (nikotinmentest) is elérték.

Értelme van nikotin nélkül is, jómagam is azért tértem át, mert pöfékelni nagyon szerettem, ezt ecigivel ugyanúgy megtehetem, anélkül, hogy károsítanám a saját vagy a környezetem egészségét. És nem utolsó sorban nem vagyok büdös!

2015. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Es mennyi idonkent kell rajta cserelni alkatreszt? Ha kell akkor milyet? Es mennyi idonkent? Azt tudom hogyha elfogy a liquid akkor ujat kell venni ezzel tisztában vagyok:D

De másmilyen alkatreszt kell cserelni rajta? Most 4 ezerert akarok venni egy EVOD blister 1100mAh s at akarok venni.. Mennyire jo?

2015. nov. 5. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Korrupció van haver. Mivel rohadt sokan átálltak az e cigire, így kevesebb pénz folyik be az állam bácsinak. Egy doboz cigit megveszel 100-200 forintból a többi meg adó és így megy fel 1000+ra. Minél többen állnak rá az e cigire annál kevesebb pénz van a kszábban. Nem szabad mindent elhinni ami az interneten terjeng. Persze nem azt mondom hogy makk egészséges leszel az e cigitől. Abban is vannak rákkeltő anyagok meg stb. De közel sem annyi káros anyag van mint a cigiben.
2015. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!