Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem szoktam cigizni akkor...

Ha nem szoktam cigizni akkor nikotinos e-liquid -et vagy nikotinmentes e-liquid -et használjak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem szoktál cigizni, akkor egyiket se.
2015. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos egyet kell értenem az előzővel.

Ez egy dohányzásról leszoktató, illetve jobban mondva átszoktató eszköz.

Semmilyet ne szívjál, ez sem egészséges, és főleg nem gyerekeknek van kitalálva. Az íze se valami nagy szám, egy maoam finomabb. :D

Szóval tényleg semmi értelme. De még csak nem is menő.

2015. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyik se volt hasznos számomra. Pontosítanék "Nem szoktam cigizni" vagyis nem szívok mindennap csak amikor kedvem van hozzá. Szerintem se gyermekek kezébe való az e-cigi & cigi, de én már nem vagyok kisgyerek aki megkér valakit hogy menyjen be és vegyen ezt meg azt a dohányboltba.
2015. nov. 12. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, fogalmazásod, és írásod alapján nem vagy dohányfüggő felnőtt. Így szvsz nem lenne rá szükséged.

Ráadásul egy olyan eldöntendő kérdést tettél fel, ami egyértelmű kéne hogy legyen számodra, ha tisztában vagy a dohányzási szokásaiddal. Ha nikotin függő vagy, és a hiányától kaparod a falat, akkor egyértelmű, hogy nikotinos. Ha meg már sikerült nikotinfüggőségedet levinni nullára, de továbbra is hiányzik a mozdulat, és érzés akkor jó a nikotinmentes.

Ha meg nem vagy függő, akkor meg minek e-cigizel?


Maximum az lett volna jó kérdés, ha azt kérdezed, hogy hány mg-os lötyivel kezdjed, de ez így smafu.


Bocs ha megsértettelek, de továbbra is tartom a véleményem.

2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál cigizni, akkor nyílván a feelingért/ízéért szopod, nem azért, mert kívánja a nikotint a szervezeted.
2015. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha venni szeretnél szerintem nikotinmenteset vegyél.

Mivel nem vagy nagy dohányos, így nem lesz gond, hogy várj pár napot és vegyél egy nikotinosat, ha a mentes nem volt kielégítő .

Utána ha a nikotinosat erősnek találod, akkor össze tudod keverni a mentessel, így az erősségét is tudod szabályozni.


Remélem tudtam segíteni.

Szép hétvégét!

2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!