Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy kb 16 eves sracnak hany...

Egy kb 16 eves sracnak hany szal piros malborotol lehet baja nikotinmergezes egyebek? (Tudom hogy rohadt karos mindenre de nem rolam van szo )

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
1/3
2015. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük mar 1 szal is karos.. mondjad neki h szokjon le ink.
2015. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen, >=0 mennyiségű cigaretta káros lehet, ha függővé válik tőle az ember, aminek nem elhanyagolható esélye van.
2015. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szivj el egyben egy dobozzal, utana egy darabig nem fogod kivanni.
2015. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy Te nikotin mérgezést kapj nem tudsz annyi cigit elszívni. Nagyon erőltetni kéne, és még akkor se menne, hamarabb dobnád ki a taccsot.

Szívjad ha jól esik.

Az álszent dumát a hittérítőktől meg most kihagyom, szerintem egy 16 éves srác eltudja dönteni, hogy akarja vagy nem.

2015. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogyha eddig nem cigizett,akkor valamennyire rosszul lesz 1 doboztól. Én gyenge cigivel próbáltam,2 szálat szívtam egymás után és minden bajom volt. Azóza nem is akarok töbhet rágyújtani. De ez alkatfüggő, valaki erősebbel próbálja és azonnal jólesik neki és rászokik. Mibdenesetre annyit úgyse tudns elszívni abból,hogy nikotinmérgezése megyen.
2015. nov. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer egymásután elszívtam 7 szál barna szofit...bementem a wc-be és összehánytam magam..másnap reggel ébredéskor első dolgom volt rágyújtani, mert kívántam :-)
2015. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!