Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A "herbálban" van még aceton,...

A "herbálban" van még aceton, miután kiszárítják?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom, hogy úgy készül, hogy ezeket a szintetikus porokat feloldják acetonban és aztán ráfújják/beáztatják vele az orvosi zsályát. Azt kérdésem, hogy maga a "késztermék" tartalmaz-e még acetont, vagy az addigra elpárolog a belőle?

2015. dec. 1. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam a zsilizt áztatnak be. Amúgy az a növény valószínűleg magába szív belőle. De mit számít ez? Így is úgy is kib*aszott káros.
2015. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondanak amit akarnak. A herbál mint kábítószer egy erős idegméregként is tudható. Szerény véleményem szerint a legkárosabb kábítószer az összes közül. Erős függőséget és a fene tudja milyen hatásokat vált ki. Alapja valami szedett gaz. Ismétlen szedett gaz. Bármilyem növény lehet hisz a vegyszer a lényeg rajta. Beáztatják valami erős vegyszerbe legyen az domestos, clinic stb. Utáma kiszárítják és kész is. Legigénytelenebb kábítószer és inkább az alja nép használja mert nagyon olcsó az előállítása. Nem ajánlok semmit mert én nem élek ilyen szerekkel de ha teheted ezt hanyagold.
2015. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cli_hlt ***** válasza:

Nincs, nem ez a baj vele.


A baj az, hogy olyan kannabinoidokat tartalmaz, amik nagyon erősen kötődnek a CBx receptorokhoz, és nagyon könnyű őket túladagolni e miatt.


Ezeket ráadásul nem emberi fogyasztásra szánták, nincsenek tapasztalatok arról, hogy hosszú távon milyen hatásaik vannak.


A kannabiszt nagyon régóta használjuk (n*1000 éve), és egész jól lehet tudni, hogy milyen káros hatásai vannak. Aki eldönti, hogy fogyaszt-e kannabiszt, az jól informált döntést tud hozni. A "herbál" termékekről ez nem mondható el.

2015. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak sajnos az a baj, hogy mivel jobban kötődik a receptorokhoz, sokkal jobbat ad mint a fű. Ezek az újak már-már ilyen opiát-szerű teljes tesi-lelki eufóriát okoznak.


Mindenesetre próbálok vigyázni vele...

2015. dec. 2. 11:49
 5/5 cli_hlt ***** válasza:
No de megéri a kockázatot? Ezek a cuccok nem úgy működnek, mint hagyományos fű. Semmi közük hozzá.
2015. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!