Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nézegettem webshopokban a...

Nézegettem webshopokban a vízipipákat. De sok helyen nem írják oda hogy milyen fajtájú a cső, test, rozsdásodik, mosható e vagy nem, valamint a kerámia?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy van e olyan ajánlat kb 10ezerért ahol a test rozsdamentes,a cső mosható és vortex vagy nem alul lyukacsos kerámiával adják.
2015. dec. 1. 06:01
 1/3 anonim válasza:
Azt tudom ajánlani hogy ennyi pénzért rakj össze magadnak egyet. A webshopok tele vannak alkatrészekkel. És talán még olcsóbb is lesz ha nem vágysz valami extra csicsás kerámiára meg tartályra.Én olyannal még nem találkoztam hogy maga a test rozsdásodott volna, de rossz minőségű csővel igen. Szerintem 8-10ezerból egész szép kis pipát lehet csinálni :)
2015. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van amelyik nem rozsdamentes fémből van,pl top mark.

Kb 20 ezer lenne egy pipa kompletten,mosható csővel,pasztával,kerámiával,szénnel.

Nem tudom alkatrészenként mennyi de nem lehet sok eltérés.

2015. dec. 6. 13:13
 3/3 without ***** válasza:
a webshopokban legalább is a két legismertebb ha jól tudom csak top mark testek és üvegek vannak egy top mark pipa egybe sem olyan nagy tétel elég olcsóak és a varázsuk sem tart sokáig használat közben hamar előjönnek a hibáik nem is ajánlom a minőséggel még hírbe se hozható, ha már pipát szeretnél venni azt tanácsolom válogass az igényesebb márkák közül aladin pl elég jó kezdő pipának egy erős közép kategória, mya és nargilem pedig már kimondottan nagyon jó minőséget képviselnek a pipa minőségét nem csak az anyag felhasználás adja hanem maga a pipa kialakítása (legyen könnyen szívható és stabil) khalil mamoon és el nefes farida már inkább luxus pipáknak mondhatóak
2015. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!