Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlotok?...

Milyen cigit ajánlotok? Sokfélét kipróbáltam, csak a Djarum ízlik.

Figyelt kérdés

Szívtam már Marlbit, Bondot, Pall mallt, asszem Camelt is. ezek közül mindegyik rossz volt nekem.

A Djarum vanilia valami isteni cigi. Nem szeretném mindennapra, mert nagyon drága.

Milyet ajánlotok, ami hasonló mint a djarum? Finom, kellemes?

Davidoff esetleg? Vagy más?

Előre köszi!


2015. dec. 15. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A Djarum luxus kategóriás cigi, nyilván a többi közel sem tudja azt nyújtani...
2015. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tekert cigi? Vaniliás Domingo pl.. Vag Davidoff,Dunhill.
2015. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy pl az excellent dohányok is kiválóak: Vanilla,Cherry,Kir Royal,Szilva,Alma ízekben.
2015. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán a pattintós cigik, azok olyanok, hogy a filterben van egy kis ízesített gömb és ha elpanttintod, akkor aromás lesz a füst.
2015. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem szabályszerűen fájt a fogam a Marlborotól , egy idő után. Nem dohányzom gyakran ,de ha igen , akkor pattintós kék multit szívok. Finom és nem erős , de emellett a Davidoff és a Dunhill is jó .
2015. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, te a Djarum-ot luxuskategóriás ciginek tartod, de azt tudod, hogy Indonéziába a Djarum a cigik legalja szinte? Jakarta-ban egy Marlboro jóval drágább, mint egy Djarum. Az már más kérdés, hogyva hazai Marlboro tényleg szar, de szerencsére én tudok szerezni magamnak amerikai Marlboro-t
2015. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!