Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettával...

Elektromos cigarettával kapcsolatos kérdés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az Eleaf Ijust 2 nevezetű elektromos cigarettát szeretném megvásárolni. Napi 10-15 szál sodort cigarettát szívok, ami szerintem viszonylag erősnek mondható. Mivel ez az Ijust 2 modell rögtön tüdőre szívással működik, hallottam hogy gyengébb liquidet kell venni hozzá, mint egy szájból tüdőre szívós készülékhez.

A kérdésem az lenne, hogy ha kezdésnek 6mg-os liqiudet veszek akkor nem lesz annyira erős hogy ne tudjam szívni? A közvetlen tüdőre szívás miatt tartok ettől.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2015. dec. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a 10-15 szál nem túl sok naponta.


Nem mondtad a nikotintartalmát a sodort cigidnek, annak függvényében kell választani folyadékot.

Cigiben 5-6mg-osat szívok, lötyiben 12mg-osat, persze nem subtankkal.

Én szájból tüdőbe szívtam a cigit, jelenleg Kanger aerotank ami a legjobban megfelel számomra.

Próbáltam Atlantis aspire subtankot, de a megfulladás határán voltam minden esetben. Biztos meg lehet tanulni másképp letüdőzni a "cigit", de nekem nem sikerült.

Ha veszel ilyent, javaslom mellé vegyél egy másik típusú tankot is.

A kan

2015. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rosszra kattintottam az előbb... folytatom :)

A Kanger Aerotankhoz adnak két porlasztót, dupla fűtőszálast, de én vettem hozzá még tartalékot, plusz megvettem a tekeréshez szükséges eszközöket, így magamnak készítem már őket, 0.8-1ohm-osokat, amiket 18W-on tudok használni. Nagyon sok gőzt termel, és nem fulladok meg tőle.

Igaz a tekerés és összerakás kicsit macerás, de ha van 4-5db, akkor 2-3 hónapra előre meg lehet csinálni.


Nekem ez a tapasztalatom. Remélem tudtam segíteni.


Viszont remélem rajtam kívül még páran véleményt mondanak, mert lehet nincs igazam mindenben :)

2015. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!