Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta függősége...

Elektromos cigaretta függőséget okoz tizenéveseknél?

Figyelt kérdés
Gyümölcs ízű folyadék van benne, teára hasonlít. Egy barátnőm úgy gondolja, pár slukk elektromos cigi után rászokott. De még csak 14 éves. Szerintetek?

2015. dec. 31. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak menőzni akar, semmi esély nincs rá hogy ennyitől rászokott , abban semmilyen addiktív anyag nincs, max arra szokhatott rá hogy felnőttesnek tűnik tőle vagy nem tudom..
2015. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne nikotin, akkor nincs, ami függőséget okozzon, csak egy hülye szokás, mint a rágózás.
2015. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a huszonévesek szokhatnak rá.
2015. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 -H.- ***** válasza:
Nikotin nélkül fizikai függőségről nem beszélhetünk, pár slukk után szerintem a nikotin okozta függőség is kizárható.
2015. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát a gyümölcsös ízesítésűben nincs nikotin? Kb egy adagnyit elszívhat, anélkül h rászokjon?
2015. dec. 31. 23:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van benne és az illető nem fegyelmezi magát akkor rászokhat.
2016. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -H.- ***** válasza:

Ízesítéstől független a nikotintartalom.

Szerintem egyelőre csak tetszik neki a dolog, de ha továbbra is szívja, biztos, hogy függő lesz.

2016. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az elektromos cigit is csak 18 éven felül lehet szívni?
2016. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -H.- ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!