Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most próbáltam ki először a...

Most próbáltam ki először a dohányzást. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mikor beleszívtam úgy éreztem mintha már 10 éve szívnám, olyan megszokottnak tűnt. Nem szédültem, köhögtem tőle, mint sokan mások legelőször. Pedig nem is túl gyengét szívtam. És a szüleim sem dohányoznak meg senki a családban, szóval nem nagyon vagyok hozzászokva a dohányfüsthöz sem. Miért van ez? :D 15/F

2016. jan. 16. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szívjad nyugodtan. Majd tíz év múlva kérdezd ezt meg, saját magadtól.
2016. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden szervezet máshol gyenge. Neked erős a tüdőd, amit hosszabb idő alatt tudsz tönkre tenni a dohányzással. Van aki az első slukk után mentőt akar hívni és soha többé nem próbálja ki. Másnak rögtön bejön. Van aki 5 év múlva ocsmányan köhög tőle, van aki csak 40 év múlva.
2016. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképpen van.
2016. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt akarja a szervezeted hogy rászokj, és életed végéig dohányozz.
2016. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. "élete végéig". Addig nem is fog élni.
2016. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de nem akarok rászokni. :D az ég világon semmi jót, se rosszat nem éreztem, csak a füstöt pedig valami ízének is kellett volna lennie, mert pattintós volt. De szóval nem lennék függő.
2016. jan. 17. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
#4: nem tudom mennyire mondasz igazat, de én nem akarom.
2016. jan. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!