Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még soha nem próbáltam ki a...

Még soha nem próbáltam ki a dohányzást de most valahogy nagyon kiszeretném 14 éves vagyok mit tanácsoltok? /többi lent/

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
NE TEDD!!! Tereld el a gondolataidat erről és inkább fuss néhány kört.
2013. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Keress egy ismerőst akitől kérhetsz, esetleg el is szívhatsz vele egy szálat, ha nagyon nincs ilyen akkor lopj ki egyet a szüleidéből vagy rokonaidéból. Boltban nem sok sikert jósolok de meg lehet próbálni.


Aztán menj egy olyan helyre ahol nem lát olyan aki nem kell hogy lásson, lehetőleg olyan időpontban hogy ne is érezzék meg utána. Pár óra nem árt ha eltelik. Mondjuk ezért se jó a tél, beleeszi magát kicsit a ruhádba, de egy jó szabadtéri helyen nem valószínű.


Ezen tényleg túl kell esni, csak hülyének érzed magad amíg nem próbáltad. Értem is a kérdést meg nem is :)

2013. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se próbáld ki. Én az elsőnél bátyámtól kértem,vele szívtam el.Az első slukknál majd'megfulladtam,visszaadtam tesómnak,hogy nekem ez nem kell! De ő visszaadta: "-most akkor szívd el,ha már elkezdted!" hogy megutáltassa velem a cigit.Jól be is szédültem a sok nikotintól,majdnem beestem a kazánhoz,le a 3 lépcsőn XD :S aztán rászoktam pár évvel később /akkor még 400Ft volt 1 doboz,nem 8-900,mint most!/ és 4 évembe telt,hogy leszokjak róla. És büszke vagyok magamra!! egyik napról a másikra letettem és azóta undorodom a szagától és a bagószagú emberektől,helyektől is!


Szóval készülj,hogy szar lesz,drága is lesz,nyilván anyádéktól is kapsz,ha rájönnek stb...

2013. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

12 éves korom óta dohányzok most vagyok 14 azt tanácsolom soha ne próbáld ki nem jó dolog mert rászoksz aztán többet nem szoksz le! De leírom neked milyen:

első alkalom köhögsz mint az állat! 3-4 szál után már csak ritkán köhögsz utána meg már az van benned na még na még na még aztán szépen rászoksz! Amúgy nyugtató hatású, de ha nincs megőrülsz ,hogy nincs! Ráadásul 18 alatt elég nehéz beszerezni is, de be lehet ha van ismerősöd akinek 18 alatt kiadják, az eltudja intézni! A másik ok hogy ne gyújts rá büdös amit a csajok nem szeretnek,nagyon drága egy doboz marbi 820 FT és még emelik! És nem utolsó sorban káros!!! Ha ki akarod próbálni próbáld de 1 szállnál többet szívj el soha többet!

2013. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan már. 1-2 szálnál soha nem szívtam el többet egy nap, pedig lassan 8 éve 'dohányzom'. Van, hogy hónapokig nem gyújtok rá, a legdurvább 'rászokás' idején is 3-4 szál volt az a nagyon sok. Most például ha jól emlékszem egy hete nem cigiztem és nincs is nálam, egyáltalán nem vágyom rá hogy rágyújtsak, így se hogy ezekről írok.

Cserébe néha valamivel ellazítom magam, egy évben egynél többször sose vagyok beteg, és a dohányzás egy társasági dolog is.

Nem mondom hogy nem lehet rászokni, de az biztos hogy nem törvényszerű, főleg attól hogy kipróbálja valaki.

2013. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de nem a cigaretta/a nikotin nyugtat meg,hanem a cselekvés,hogy meggyújtod,a szádhoz emeled,beleszívsz és kifújod. 12 évesen kezdted?? hú,nem semmi :S :D én 16 voltam,de hát ez van,változik a világ :D :S
2013. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
78%

én még soha nem próbáltam, és ez így is marad.

20/F

2015. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérj egy ismerősödtől.
2022. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(:
2023. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(:
2023. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!