Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3hete folyamatosan köpködök...

3hete folyamatosan köpködök és mindig van slejm a torkomban pedig nem vagyok peteg, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Igazabol regota dohanyzom de sose volt meg ilyen..osszefugghet a sohanyzas az allando kopkodessel?
2016. jan. 21. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen összefügg.
2016. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gégészeten voltál?

Nálam allergia okozta.

2016. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye COPD-om nem lehet?:/
2016. jan. 21. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

"A COPD főbb tünetei közé tartozik az érdes, nehéz légzés, gyakori köhögés, fokozott nyáktermelés és bőséges köpetürítés; fizikai aktivitás esetén zihálás, majd légszomj. Legveszélyesebb következménye a tüdőtágulásként ismert irreverzibilis tüdőkárosodás, amit az jelez, ha fizikai megerőltetésre, az idő előrehaladtával egyre kisebb terhelés esetén is jelentkezik a légszomj, és egyre nehezebben múlik el, végül már nyugalmi helyzetben is megmarad."

Megvan az esélye.

2016. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Allergia lehet.
2016. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok amugy tenyleg lehetseges a copd?
2016. jan. 21. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
16 vagy és régóta dohányzol? A gyerekek szervezetének jobban beb.sz a dohányzás, szóval lehet összefüggés. Amíg dohányoztam, nekem is volt ilyen tünetem, még a tüdőm is fájt sokszor. Már rég nem bagózom, szerencsére a légzőszervi problémáim is megszűntek azóta.
2016. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!