Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség a hatásban?...

Mi a különbség a hatásban? Fél liter bor vs fű? Pusztán érdeklődési szinten, mi a különbség aki már mindenkettőt próbálta?

Figyelt kérdés

én sose füveznék, csak érdekel.

Bort viszont ittam, egyszer fél litert, annyi volt, hogy zsibbadtam, meg merészebb voltam.

A fű miben másabb vagy hasonló?



2016. jan. 23. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fűtől is zsibbadsz, csak nem merész leszel, hanem békés. És nincs másnaposság. A fű kihegyezi az érzékelést, jó gondolatok támadnak tőle.

Inkább tépnék, mintsem, hogy részeg legyek.

2016. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A bortól, nem érzed magad úgy, hogy ráddőlnek a falak, vagy hogy nem tudod hol vagy, ha esetleg más is van a cigi papírban...
2016. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki először szív, nem lehet megtippelni hogy pontosan milyen élményt fog nyújtani, de többnyire szabadságérzet, zsibbadás, nevetgélés a semmin, ha meg valami vicces is történik akkor szakadás. Kicsit megnövekedett pulzus a cigi után egy kis ideig, kis bódultság, de teljesen képbe vagy, nem hallucinálsz, nem képzeled magad Supermannek stb.. A gondolataid az átlagnál kicsit tovább szárnyalnak, így elég jó beszélgetéseket lehet lezavarni.

Első alkalommal a még lehet hányinger és szédülés, de szerintem ezek sem olyan szinten történnek mintha az alkohol adná ezt a hatást.

2016. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!