Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen bódító legálisan vehtő...

Milyen bódító legálisan vehtő anyagok vannak?

Figyelt kérdés
pl.:hallottam már a szerecsendióól, meg a kefíres mogyoróról

2016. jan. 30. 17:30
 1/9 anonim válasza:
100%

[link]


Vagy szipuzz lakkbenzint,hígítót,öngyújtógázt.

2016. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
alkohol
2016. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott a kék hajnalka mag (ipomoea vagy mia.szom tricolor, abból is a heavenly blue a jó) kezdetnek mondjuk kétszáz magot kell elfogyasztani yoghurttal vagy valami itallal keverni.DE!! Vigyázz: nagyon szar az íze amivel megeszed/iszod az ne a kedvenced legyen. Első egy órában nagyon rosszul leszel, lehet hogy hányni is fogsz, ha szerencsés vagy és jóféle magot vettél akkor utána viszont 5-8 órás nagyon jó triped lesz. Viszont ha nem, nem halsz bele csak szarul leszel kicsit egy ideig. A másik ilyesmi a hawaii bébifarózsa mag, ebből viszont csak 3-8 szemet kell megenni (attól függ !ennyire vagy tapasztalt), a rosszullét elvileg ennél is jelentkezik, aztán jön a flash. Azért monom, hogy elvileg, mert ez utóbbit még nem próbáltam, csak jövő hónapban fogom, ha akarod leírom majd a tapasztalataimat, de ha nem bírsz addig várni akkor írd le te nekem!! :DD

Meg hát ugye ott van még az anyukák, apukák rémálma a hirhedt herbál (biofű) amiről hallani jót i de leginkább rosszat, én magam annyit tudok mondani róla, hogy az amit én rendelek nem rossz. Hatóideje rövid, max 15 perc (bár nem garantálom, hogy a helyén van az általános időérzékem :D) viszont hosszú távon tényleg káros, de szerintem nem jobban mint minden más szer.. Bár ez azért nem egy tiszta ellenőrzött cucc de azt mondom, semmi tré, ha nem 13-16 éves vagy és volt már dolgot igazi droggal ÉS ITT NEM A FŰRE GONDOLOK. Ehhez hozzá kell tennem azt mindenképp hogy ugye a hivatalos..vagy hivataltalan :D megnevezése "szintetikus kannabinoid", de ez ne tévesszen meg, egyedül a nyugtató hatása hasonlatos a marihuánához, de ennyi erővel az alprazolamot is ehetném fű helyett (nem ahelyett eszem :D). So egy szó mint száz, nem fűpót hanem külön drog. Érzékenyeknek viszont okozhat egy kis rövidtávú memóriazavart (elkezdesz valamit mondani és elfelejted hogy mit kezdtél el, a mondat közepén) szóval egyértelműen egészségtelen, de a füvön kívül minden más is az. Ja és van az a fajta ami álmosít szóval ne fekve szívd ha esetleg nem onnan rendeled, ahonnan én, amit kérésedre privátban meg is osztok veled, mert a gyakori összetevőcsere miatt gyakran kerül bele túlzottan álmosító anyag (ne is kérdezd, semmi közöm a kémiához :D). Ezen kívül van még kristálynak nevezett legális pörgető cucc de nem eki vagy spuri szóval kitudja mi bajod lesz tőle, de gondolom nem is nagyon érdekel mert azt írtad " bódító" ami nem pörgést jelent szóval egyelőre erről ennyit :D.

És még ott vannak a gyógyszerek ugye ami nem illegális. Frontin (amiben ott az alprazolam ugye amit kifejezetten díjazok), vagy rivotril (rivoként ismert a junkie nyelvben :D) Ezeket beszerezheted ha elmész a dokihoz szépen felöltözve megfésülködve, mesélsz neki családi zűrről vagy amit akarsz aztán mondd hogy olyan ideges vagy, nem bírsz pihenni se rendesen, írjonmáfő' etc. megoldható, de vehetsz recept nélkül a silkroadról vagy akár ismerőstől is hasonlókat (ebben annyi az illegális, hogy ugye nem te kaptad receptre, de soha nem fognak hozzád becsörtetni a kommandósok, hogy "Ugye maga nem szed nyugtatót, amit nem magának írtak fel???!?!!" szóval nem para :) alprazolam egy olyan anyag amihez nagyon hozzá tudsz szokni..nem rá, hozzá, tehát több kell majd, ha naponta tolod de ezt ne tedd mert emlékezetkiesést okoz (arról a napról, mikor bevetted) na de ehhez hozzáteem, hogy nem 3x1-et kell bevenni ahogy a doki ráírja :D nekem mint tapasztalnak mondható egyénnek 0.25-ösből olyan 10-20 darab közt (idegállapottól függően ) kell lenyelni a kívánt nyugis hatáshoz, de mikor apósom nem tudott pihenni és kért belőle két..mondom KETTŐ szemet és úgy kidőlt hogy aludt vagy 10 órát egyhuzamban (nagyon rossz alvó alapból) szóval tényleg szervezet függő a dolog :DD kezdetnek én pontosan 8 szemet ajánlok mivel én is ennyit ettem legelőször és.. Hmmm:)))

Mások szerint ez az egész "lópikula" meg ezmegaz, de szerintem aki ezt mondja az csak egy tini aki menőzni akar vele :DD jó dolog az alprazolam szerintem :) Rivotril összetevőit nem tudom, én azt nem szoktam enni egyszer régen bevágtam ppárat de már részeg voltam akkor, szóval érdemi infot nem tudok mondani. Meg a xanax ami még ilyen, szerintem az való gyerekeknek dehát kinek mi, próbáld ki (ha van lehetőséged) aztán válassz. Meg a seduxen (ha jól írom) még viszonylag gyerek voltam mikor ettem belőle úgyhogy ugyanannyi emlékem van csak mint a rivoról.

Na. Ja. Meg amúgy vannak növények amiknek különböző hatásaik vannak és különböző módon kell fogyasztani, de ne kérdezd, hogy hol lehet kapni/hogy kell termeszteni/hol lehet szedni mert halvány gőzöm sincs. Kövi kommentben küldöm a linket hozzá csk tabletről írok és nem merem letenni háttérbe az oldalt mert rengeteget írtam xD és ha bármi kérdésed van írj nyugodtan (:Remélem tudtam segíteni.

2016. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt a link egyébként ma találtam pont :D és előző kommentekhez hozzászólva zippobenzin még csakcsak elmegy de a gázozást nem ajánlom mert csúnya lesz tőle a fejed xD de komolyan mondom :D és nem utolsó sorban KÖNNYEN BELEHALHATSZ, ha haluzni akarsz vegyél gombát, lsd-t de negázozz!!!! Tényleg szar:/

És az alkohol meg..nos igen az is egy legális drog, de ha nem jó helyen iszod könnyen verekedésbe vagy veszekedésbe keveredhetsz, ha tűl sokat iszol hánysz és még másnap is fáj a fejed de ez..ez legális..na mindegy bele se kezdek :D have a nice day!

2016. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell egészítenem. Most szoktam hozzá az alprazolamhoz teljesen..megettem egyszerre kb. 30-35 szemet a napokban és kb 20 percre "benyugiztam" tőle. Szóval ha ezt választod...hát nekem 3 év volt kb. De nem ettem minden nap orrba-szájba (találó kifejezés most :D). So ennyi idő..Ezt még lényegesnek tartottam leírni így hogy pár napja még ódákat zengtem róla.
2016. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor arról a magról légyszi írsz nekem pársorban:)) Nagyon Köszi:D
2016. febr. 8. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kb. 10-e után valamikor :D nem fogom elfelejteni. (: És nincs mit. ✌
2016. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Közben amíg váruk a magra, újabb update:

Orrbs még működik. (Alprazolam). Meg evlileg a Rivoban is az van.

2016. febr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
*orrba
2016. febr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!