Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alatt lehet! Legálisan!...

18 év alatt lehet! Legálisan! Elektromos cigit venni? Nikotin nélkül.

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, azt is ugyanúgy csak 18 éven felül lehet.
2014. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel az elektromos cigi is káros attól függetlenül, hogy nincs benne nikotin. Van benne más (pl az illatanyagban), ami szintén komoly problémát okozhat.
2014. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg miért akarsz te 18 év alatt elektromos cigit? Az elektromos cigit azoknak találták ki elsősorban, akik le akarnak szokni a dohányzásról. Tény, hogy ezzel nem fognak, mert a kényszeres mozdulat ugyanúgy megmarad, de attól még ahogy a rendes cigi, úgy ez se való 18 éven aluliaknak.
2014. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez kb. az alkoholmentes sör kategória :)
2014. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De alkoholmentes sört már vettem

Na de mind 1 azért köszi

2014. okt. 23. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha nem válaszolnátok, ha foggalmatok nincs a témáról? trollok...

igen vásárolhatsz, mivel nem dohányárú, és nem zárjegyes termék... ugyan úgy ahogy cigitöltõt, pipát, öngyújtót stb is vehetsz... mivel egyik sem dohánytermék...

2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rövid ú :D
2014. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Képzeld, szülőm dohányboltban dolgozik, egyik rokonom meg beszállító. 18 év alatt semmilyen dohányzáshoz kapcsolódó terméket nem adnak ki akár zárjegyes, akár nem.


Másik, hogy cigitöltõt, pipát, öngyújtót, stb. is csak dohányboltban lehet kapni, ahova 18 év alatt be se mehetsz.

2014. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rosszul tudod, cigarettatöltõt, pipát, öngyújtót stb bárhol árulhatsz, ajàndék bolttól elkezdve a professzionális vizipipa boltig bárhol... az elektromos cigit pedig elektromos cigi boltban árulják, az önérzetesebb eladók nem szolgálnak ki 18 év alattit, de nem kötelezõ ezt tenniük... neten is nyugodtan rendelhetsz öngyújtót, pipát, ecigit, de még akár cigaretta szipkát is...

a dohányboltban pedig azért nem szolgálják ki semmivel a 18 alattit, mert eleve be sem teheti a lábát...

2014. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, mivel bízok az egyik válaszadóban. Ha meg nem akkor rendelsz netről mint én (17 vagyok)
2018. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!