Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megőrülök a cigiért, mit...

Megőrülök a cigiért, mit csináljak? 17/F

Figyelt kérdés

tudom h el sem kellet volna kezdenem , de elkezdtem....


3 éve cigizek már napi 2 doboznál tarok,(van h egymás után elszívok 4-5 szálat, mert annyira kívánom).

szeretném csökkenteni a napi adagomat, de nem megy:(

volt olyan h fél napig nem gyújtottam rá, de utána mégtöbbet kívántam...:/


mit csináljak, mert ku.va drága, és káros...(tekert cigit szívok)


17Fiú


2016. febr. 2. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nicorette rágó!

De így is nehéz lesz leszokni.

Nekem sikerült, de k.va nehéz volt.

Nicorette-el.

Máshogy nem ment volna.

2016. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
most szívtam kb 2 szálat egymás után, de már megint gyújtanék....:/ nagyon szar
2016. febr. 2. 18:06
 3/19 anonim ***** válasza:

ne cigizz

:)

2016. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is 2 dobozos voltam. Fejben dől el. Elekrtomos cigit szívtam egy hónapig éjjel nappal. Utána már semmit. Agyban kell eldönteni. Olyan nincs 3 év cigi után, hogy nem tudod lerakni. Néha én is már majd megőrültem... akarat...
2016. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én is így voltam, de egyszer már a szervezetem tiltakozott ellene, rossz volt a közérzetem és ekkor döntöttem úgy, abbahagyom, azóta csak pár szálat szívtam bulikban. egy hónapig nagyon rosszul voltam, hányingerem volt, ideges voltam, depressziós, fel se keltem ágyból egy hónapig, csak addig, míg suliban voltam és utána nekiálltam sportolni, meg egészséges ételeket enni és azóta sokkal jobban érzem magam, nem vagyok büdös, meg valahogy minden más, a bőrön is szebb, a hajam és a pénzt meg félre rakomn és ruhákat veszek belőle, meg cuccokat. nehéz volt, de megérte. nagy kitartás és elhatározás kell hozzá, mert a mai napig vissza bírnék szokni rá, örökre benne marad a vágy az emberben
2016. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy te vagy az erősebb.
2016. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
am ennyi cigizéstől lehet már szürke a tüdőm?:/
2016. febr. 2. 18:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha leteszed kitisztul.
2016. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Másfél óraja keltem fel, de már 5 szálat szivtam el.:/
2016. febr. 3. 07:35
 10/19 anonim ***** válasza:

ha elfogy, ne vegyél többet, ne legyél gyenge... ha csak sajnáltatod magad, sose fogod abbahagyni, gondolj arra, hogy mennyi pénzt kidobsz: napi 1800 Ft, heti 12600 Ft, havi 54000 Ft, évi 657000 Ft. Nem firtatni akarom, hogy honnan van ennyi pénzed, de ebből a pénzből csomó menő cuccot vehetnél, meg amire szükséged van, később ház, stb. Ehelyett majd egészségügyi problémáid lesznek. kell ez neked?

tedd le a cigit! ha nbem megy, kérj segítséget. nem szégyen segítséget kérni, azért vannak, hogy segítsenek. De a nagy része rajtad múlik, szinte minden! kitartás

2016. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!