Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok azokrol a 13-16...

Mit gondoltok azokrol a 13-16 eves gyerekekrol akik cigiznek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Remélem, hamar elüti őket egy autó, hogy 15 év múlva ne én fizessem az adómból a tüdőrákjuk kezelését.
2016. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobban tennék, ha abbahagynák, talán még nem alakult ki olyan mértékű függőség. Sajnos én is rászoktam 15 évesen anno, és amikor babát akartunk a férjemmel, akkor nagyon nehezen hagytam abba. De persze amikor tizenéves voltam, hiába mondtak nekem bármit, mindenre rávágtam, hogy "ez hülyeség".
2016. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem egészséges dolog, bár nagyapáink generációjában ugyan sokan cigiztek már ilyen korban, de akkor más világ volt. Dolgoztak, háborúk. Most sok a stressz a suliban, otthon értem én, de szerintem nem jó. A szülőknek észre kellene venni, hogy mi miatt gyújt rá a gyereke és a problémát, megoldani. Aki pedig csak nagyoskoni akar, az meg úgy járt. Nem lesz tőle jobb arc.
2016. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Először is megkérdezném tőle, hogy mi az oka. Aztán lebeszélném, bár magamról tudom, hogy nem sokat ér.
2016. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én 5. osztályban gyújtotam rá, utána hol cigiztem, hol nem. Nagy dolog, felnőttem már nem dohányzom.
2016. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy megvan az oka. Én tizenegy évesen szoktam rá, de már rég abbahagytam. Remélhetőleg minden kölyöknek benő a feje lágya és felhagy önmaga pusztításával.
2016. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom őket.
2016. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Szánalmasak... De én minden dohànyosröl ezt gondolom... Gyengeség jele ha valaki függ valamitől persze jó duma hogy oldja a stresszt de szimplán nem kellene mindenre ràgörcsölni...
2016. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy biztosan adnak egy szálat ha kérek
2016. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mivel én 14 éves vagyok és egy éve cigizem, nyilván máshogy fogom fel mint a felnőttek. En úgy vagyok vele hogy "amíg nem fáj addig nem érdekel". Most nyilván mindenki le fog szólni hogy "remélem hamar elüti az autó" és más hasonló megjegyzéssel fog leoltalni de egy 13-16 éves GYEREKtől nem lehet elvárni hogy felnőttek módjára gondolkozzon. Szóval én egyáltalán nem ellenzem ezt a dolgot mert mindenki addig csinálja amíg van rá pénze...utána már cseszheti
2016. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!