Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szájrákom van vagy csak mitől...

Szájrákom van vagy csak mitől van ez?

Figyelt kérdés
A nyelvemen vannak eleve meg mindenkinek sűrűn ilyen kis bogyók nekem azok elkezdtek eltűnni és most nagyon meg vagyok ijedve. Haverommal kipróbáltuk a cigit és kb. minden második nap elszívtam egyet. De már abbahagytam. Olvastam valahol, hogy ez lehet a fog letörés miatt és traumája van a nyelvemnek ezért nincsen begyógyulva. Megemlítették a szövegben a szájrákot is. Itt már nagyon beszartam. Mivan akkor a szájrákom van mit tudok tenni, hogy ne legyen. Még csak 14 vagyok. Öblögetek még ilyen szájöblögetővel is ami egyszer elmulasztotta. Fosok s.o.s pls

2016. febr. 3. 01:27
 1/7 A kérdező kommentje:
*Nekem is levan törve az egyik fogam és nagyon éles és néha erősen harapok rá. kb. hónaponat 15 szál volt amit elszívtam de többet nem fogok
2016. febr. 3. 01:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat smároltam mostanában és az egyik csajnak volt valami gyomorbaja is.
2016. febr. 3. 01:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahelyett hogy mindenféle hülyeséget kitalálsz amit neten olvasol, menj orvoshoz, valószínűleg közli hogy semmi bajod nincs. És a törött fogat ki kéne pótolni, amíg menthető... nem évek múlva mikor már kirohad.
2016. febr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz és mutasd meg a nyelved, lehet a letölrt fog irritálja, majd ő ajánl rá valamilyen ecsetelőt, vgy öblögetőt és rendbehozza a fogaid.
2016. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kitört fogtól van.
2016. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a másik oldalon van inkább kitörve a fogam és ott nincsen
2016. febr. 7. 00:00
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép róla
2016. febr. 7. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!