Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak hogy ne kívánjam...

Mit csináljak hogy ne kívánjam ennyire a cigit?

Figyelt kérdés

4 éve cigizek napi 2 dobozzal szívtam, tegnap eldöntöttem hogy nem fogok többet cigizni. Már kb 30 órája nem gyújtottam rá, de iszonyú nehéz, mert nagyon kívánom, izzadok, remegek, köhöhök, stb....

Nagyon nehéz mit lehet ilyenkor csinálni?

19F

köszi előre is!


2016. febr. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat, sportolj, igyál teát.
2016. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágózz, egyél.
2016. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha kitisztul a szervezeted, már nem fogod kívánni... addig meg szotyizhatsz, rágózhatsz, sportolhatsz, szívhatod a friss levegőt úgy mint a cigit... csak bírd ki! hidd el, megéri!
2016. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki vsgy nézd meg h menyi egy adag cigi es amikor el akarsz szivni egyet rakj felre anyi penzt
2016. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld fokozatosan csökkenteni. Én is sokat dohányzok, de a 2 doboz az rengeteg ilyen fiatalon. Szerintem kezd azzal, hogy lecsökkented napi fél dobozra, vagy mondjuk csak 2-3 óránként gyújtasz rá. A szervezeted hozzászokik a fokozatosan csökkentet nikotin adaghoz, és mire a végére jutsz, már nem is fogod kívánni. HAjrá!
2016. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

már 3 napja nem gyújtottam rá, mostmár nem kívánom annyira mint eddig, de azért néha rám jön a gyújthatnék, de nem gyújtok rá:)

2016. febr. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!