Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. mennyi időnek kell eltelni...

Kb. mennyi időnek kell eltelnie, hogy ne kívánjam a cigit? (az utolsó elszívott száltól persze)

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
5....10 év.
2015. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pár hét.
2015. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nyolc éve nem dohányzom de kb. évente egyszer eszembe jut. Bár nem ez a kérdés, nekem az segített a leszokásban, hogy mindig volt nálam cigi, hogy ne legyen pánik. Mondhattam magamnak, hogy: - ha sz@r vagy, bármikor rágyújthatsz!
2015. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Három hónapig meg volt a reflex, hogy nyúlok érte. Igazából ezt a beidegződést kell leküzdeni. Mondom ezt úgy, hogy ha már maga a nikotinfüggőség nincs meg. Nekem az segített, hogy elmentem egy leszoktató kezelésre, ami 40 perces volt. Onnantól a nikotint és egyéb függőséget okozó adalékanyagait nem kívántam, de a reflex az meg volt. Volt, hogy egy évvel rá csak úgy eszembe jutott, hogy nyúlok érte, aztán mondtam magamnak, hogy minek. Ha érdekel hova mentem kezelésre, akkor dobj egy privát mailt.
2015. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nálam az első 30 nap volt a kritikus, persze késöbb ritkábban,de eszembr jutott.Ha gyakran jársz szórakozni és közben alkoholt iszol, akkor nehéz lesz a leszokás.Én már 12 éve nem dohányzom.Sok sikert, megéri!
2015. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 év kellett hogy ne kivánjam. Az első 3 honap nehéz, utana fokozatosan elmúlik.
2015. dec. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SintoSinto válasza:
100%
Nekem az első hónap, de leginkább 2 hét volt, amíg kívántam. Egy hónap után már csak néha jutott eszembe és akkor sem kívántam nagyon, ha alkoholt fogyasztottam. Hozzáteszem, ez 30 évnyi dohányzás után volt. Viszont 5 hónap után visszaszoktam. Úgy kezdődött ismét, hogy party-cigi, aztán még egy, még egy stb. Na hát erre kell vigyázni! Én már másodszor jártam meg ugyanígy. Leszokáshoz nem kell tapasz, pirula, semmi, csak ELHATÁROZÁS. Legyen célod én ne tágíts, ne engedj a kísértésnek EGYSZER SEM. Sokaknak sikerült! :)
2015. dec. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Champix azonnal elveszi a nikotinvágyat. Két vagy 3 hónapra kell kiíratni, amig szeded nem cigizel, utána már konnyü lesz mert kiürült minden a szervezetből.
2015. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A dohányzás mennyiségétől,késztetéstől,/ pszichikai áll. környezet ráhatása /,állandóan benned lesz a veszélye a visszaszokásnak ,/ pszichiáter véleménye ,könnyebb leszoktatni egy heroin függőt mint egy erős dohányost! Az akarat erő magában csak bla -bla , hiszen erős függőség alakul ki - nem a mozdulatok hanem az úgy n. / öröm hormon / termelésének megszünése a legrosszabb / , idővel cigaretta nélkül is újra indul a termelése , addig segítség nélkül veszett a dolog erős függőnél! őszintén sok sikert a végleg és teljes leszokáshoz ! Üdv-Sz Bandi
2015. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!