Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak ha nem gyújthato...

Mit csináljak ha nem gyújthatok rá?

Figyelt kérdés
Ki húzták a fogamat egy hete hétfőn és a fogorvos mondta hogy nem gyújthatok rá 2-3 napig. Nem bírtam ki és rágyújtottam. Csonthártya gyulladásom lett... Most hétfőn megint húzta a fogam. Most sem gyújthatok rá holnapig elvileg, de holnap megint húzza a fogam ugyhogy a héten nincs cigi. Nem bírom...segítsetek. Valami okosat mondjatok légyszi!
2010. márc. 30. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Itt a lehetöség, hogy leszokj - a cigizés úgyis undorító szokás.
2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ez lesz... Nem ezt kérdeztem, de mindenki a leszokással jön. Nem akarok leszokni. Nincs hozzá akarat erőm. És tudom hogy undorító de jólesik. Tehát a kérdés hogy MIT CSINÁLJAK? Probáltam a snuffot de nem jó...
2010. márc. 30. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Akkor gyújts rá, akpj fertözést és örülj, hogy nincs akarateröd. De kaphatsz vérmérgezést is, akkor még esetleg bele is halhatsz. Aki ennyire értetlen, azzal nem érdemes foglalkozni.
2010. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem fáj? Tudod én is cigizek nekem is húzták a fogam mondta a doki, h ne gyújtsak rá, de nem is akartam, mert annyira fájt!
2010. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha fáj, és még így sincs akaraterőd, akkor nyugodtan cigizz tovább. Biztos jobb lesz, ha valami komolyabb bajod is lesz.

Legalább egy büdös cigiszagú emberrel kevesebb... :P

2010. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
addig esetleg valami tapaszt szerezz be... vagy passz.
2010. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintemis tapaszozz.

nekemis húzták a fogam, az első 3 órát bírtam csak ki h ne gyújtsak rá. rágyújtottam. nemlett semmi bajom, de 2 nap múlva szembej9ött velem a fogorvos, és mondta h necigizzek, vegyek tapaszt. vettem tapaszt, aztán a maradék 3-4 napban azzal éltem. nemvolt vészes.

2010. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sunyiba szivd orron keresztül =D
2010. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is húzták fogamat, és simán rágyújtottam, semmi nem lett.
2010. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát..hülyeválaszok és egyiket se tudom használni..:D

de azért köszönöm:)

és nem fáj egyátalán nem.

2010. márc. 31. 20:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!