Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik lenne az olcsóbb,...

Melyik lenne az olcsóbb, vízipipa vagy ecigi?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy melyiket lenne olcsóbb után tölteni, melyiket vehetem meg olcsóbban stb.. Mennyibe kerül egy viszonylag jónak mondható pipa, illetve ecigi? Persze tudom hogy kapható már pipa mondjuk 3-4 ezrekért is, de gondolom ezek nem a legjobbak. Pipát 100% hogy nem dohánnyal használnám.

Szóval.. Melyik lenne az olcsóbb és élvezetesebb?



2016. febr. 27. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert mindenkinek más jön be.
2016. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a vízipipa olcsóbb. Abból mondjuk egy már jónak mondható szett 20.000 körül van. Ahhoz csak a szén kell, meg esetleg a shiazo vagy gél. Míg e-cigiből is 15.000 körül van egy normális szett, viszont abba az eliquid hasonló áron van mint a shiazo/gél, viszont gyorsabban fogy. Szóval, hosszú távon vízipipa.
2016. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most már van mind a kettő. :) Igazából a véleményem a pipáról az, hogy nagyon jó egy barátokkal összeülős estére, megadja a hangulatot.. Emellett nagyon szép füstje van és az íze is nagyon átjön. (bár én shiazoval szívtam eddig.) Azonban a minap vettem egy eGo v3-as ecigit is, kétszer 10ml liquiddel és két pót porlasztóval. Kb ugyan annyiba került mint a pipa szénnel és két shiazoval.. Bár hosszútávon valamivel drágább az ecigi ez tény, de többet is használod ha belegondolsz.

Az ecigiről sokat még nem tudok mondani, mivel nemrég érkezett meg, de ahogy próbálgattam eddig, nekem nagyon tetszik! Főleg az hogy kb mindenhol használhatod és nincs nagy macera az összeszereléssel.


Így a végére azt mondanám hogy pipát az vegyen aki a barátaival szeretne összeülni meginni valamit, beszélgetni.. Szóval nem mindennapos használatra.

Ecigit pedig az vegyen akinek igénye van arra hogy bármikor elővegye, esetleg napközben is használja..


Nekem mind a kettő tetszik valamiért.. Nem bánom hogy megvettem őket.

2016. márc. 29. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!