Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok arrol ha 16...

Mit gondoltok arrol ha 16 évesen valaki e-cigizik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és e-cigit szeretnék venni, nikotinmentes e-liquiddel. Hogyan kérjem meg anyukámat hogy vehessek magamnak egyet? Mivel "érveljek"?

2016. febr. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jólesik neki.
2016. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal érvellj, hogy nem akarsz rászokni az analógra, ezért keresel egy kevésbé károsabb alternatívát. Nem nagy dolog szerintem, meg meg is rendelheted magadnak.
2016. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ezen én is csak szerintem jobb ha tudja mert ha lebukok vele az még rosszabb SZERINTEM
2016. febr. 29. 13:52
 4/5 anonim válasza:
81%

Szia szerintem egy 16 éves ne E- cigizzen. Bár még ez nem is olyan gáz mert nem olyan káros vagy ha nem is tartalmaz nikotint akkor még talán 0% a károkozása, akkor már inkább ezt szívjátok mind egy analógot. Hozzátenném még azt hogy rendes E-cigit vegyél ne azt a egyszerű olcsó vackot mert azzal semmire nem mész. PL. egy ilyennel kezdj nem is drága és ezzel normálisan lehet pöfékelni az íze is normális a gőzmennyisége is, és ez mellett még egy normális korrekt cuc.


1: eleaf iJust2- 12 842 Ft

2: Kangertech SUBVOD- 15 500 Ft

3: iStick 40W TC + Smoktech Micro GDC- 24 584 Ft

4: Kangertech TOPBOX Mini TC- 23 323 Ft


Igen lehet több amit te rászánnál de hidd el ilyennel érdemes elkezdeni mert a többi csak parasztvakítás.

2016. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elaf I just 2. Vagy az elaf IJ. S (személy szerint én s-t tartok ebben a pillanatban is a kezemben megbizható 3 pórlasztó mondjuk nem tudom minek 1 nek az életartama 5 hó kb nálam [napi 2 óra használat])
2017. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!