Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pasik, mit gondoltok arról ha...

Pasik, mit gondoltok arról ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
16-20 éves fiúk ! visszataszító vagy vonzó ha egy lány dohányzik ?
2011. júl. 10. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó? Mitől lenne vonzó? Szerintem kifejezetten undorító.
2011. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Undorító szokás,de sajnos én is dohányzom néha(napi 1-2 szál).....


26/N

2011. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is visszataszító, hacsak belegondolok abba hogy vki cigizik annak biztos nincs benőve a feje..
2011. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz, vagyis undorító...csak így akarnak vagánykodni...szinte rajtuk van még a tojáshéj...de már egyesek túl vannak 1pár füves cigin is...(tapasztalat)

durva amikor egy lánynak sárgás a körme, a keze is, nem is beszélve a szájszagról...

2011. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és utasítanátok vissza azért egy lányt mert cigizik ?
2011. júl. 10. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom...még sosem volt olyan barátnőm aki cigizik. Nem is hiszem hogy lesz. Nem szeretném, ha állandóan a cigifüstöt szagolnám, még a modern spray-k sem oszlatják el a kellemetlen szagokat. Mondjuk, az egyik barátom csak olyan csajokra bukik, akik cigiznek. Nem is értem hogy miért...O.o
2011. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
nekem az a bajom a cigis csajokkal ,hogy nem tartanám szimpatikusnak pont azért mert cigizik. ez elég indok
2011. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nincs vele gond. mondjuk én egy dohányos lány vagyok:$ és nem mondanám h büszke rá.. de nem szégyellem. a barátomat nem zavarja.. sőt, néha begerjed ha fehérneműben cigizem hajnalban a teraszon. nagyon szereti..
2011. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem egyikről gyújt rá ha másikra, hanem ritkán néha azt még el lehet viselni és el lehet fogadni.

Elöbb utóbb úgyis le kellene rakni, ha gyereket szeretne az illető leányzó, ha meg őnző és gyereket sem szeretne és a partnere véleményét sem hallgatja meg abból úgyis szakítás szokott lenni elöbb utóbb.

2011. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem tud vonzó is lenni :)

egy dohányzó 17/F

2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!