Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lettem rosszul?

Miért lettem rosszul?

Figyelt kérdés

"A következő tárgyalás részben lévő leírás alapján nem támogatom, és nem bíztatok senkit marihuána fogyasztásra. Illegális, egészségtelen, és mindenkire másképp hat, ézért veszélyesz is lehet. Csupán egy tapasztalatom okára szeretnék fényt deríteni*



Életemben 3-4 szer próbáltam ki a füvet, de egyik alkalommal sem volt kllemes, ezért abbahagytam a próbálkozást.

Minden alkalommal rosszul lettem tőle. Kalapált a szívem, izzadtam, hófehér lettem és egyik alkalommal a rosszulléten kívül még hánytam is.


3éve dohányzok, a fű jó volt, másnak nem lett tőle baja. Előtte ettem és ittam rendesen, alkoholt nem fogyasztottam. Azért próbálkoztam újra és újra hátha át tudom élni azt az eufóriát, amit mások szoktak.

Roll papírba tekert síma gp cigi volt, nem blunt.


Nem kérek tanácsot, hogy miként kell, mennyit, stb.


A kérdésem, hogy mi lehetett az oka a rosszullétnek, mivel a THCnek ilyen hatása tudtommal nincs, sőt kifejezetten kímélő a gyomornak állítólag.

Nem fogom valószínűleg újrapróbálni, elég rossz élmény volt így is. Viszont magyarázatot szeretnék kapni a rosszullétre.



2016. márc. 7. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a google-ban a THC side effects kifejezésre. Én magam részéről csak azt nem értem, hogy valaki, aki ilyen isteni szerencsében részesül, hogy rosszul lesz egy kábszertől és ezért nem is kívánja többé kipróbálni, az miért nem ad hálát, akárminek vagy akárkinek (Isten, sors, természet) és miért követelődzik a magyarázatért ??
2016. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Félreértés ne essék, nem vagyok csalódott nem vágom földhöz magam miatta. Nem a mellékhatások érdekelnek, azokat pont tapasztaltam, és le is írtam ezeket, amik voltak. Az ok érdekel. Hogy mi lehet ez, intolerancia, túlzott mennyiség, első alkalmak miatti hatások.


És tudod, kedves válaszoló, ez az oldal azért van, hogy kivácsi lehess. Én pedig az vagyok.


Nem lettem fű-párti, nem is akarok az lenni, de azért érdekelhet, miért történt mindez.

2016. márc. 7. 16:53
 3/5 anonim válasza:

Biztos vagy benne, hogy tényleg marihuána volt?

Ha tényleg az volt, lehet hogy sima pánik rohamod volt, barátnőmmel két alkalommal is megesett.

2016. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljesen biztos, soha, senki másnak nem volt még ez. Nem hiszem, hogy pánikroham, mivel nem egyszer volt pánikrohamban részem, és igazán eltér egymástól a kettő.
2016. márc. 11. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

sorry de mást is ismerek aki szarul van tőle ezért nem szívja.

ilyen típus vagy.

eufóriát meg hiába vársz tőle mert gyengébb mint egy sör.

2016. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!