Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális, hogy életem első...

Normális, hogy életem első cigiétől hánytam?

Figyelt kérdés
Elszívtam egy szálat, közben már szédültem egy kicsit, aztán pár percre rá az egész napi kajámat kihánytam, nagyon rosszul esett. Lehet, hogy attól van, hogy nagyon gyorsan szívtam el? Vagy mit jelent ez?

2016. márc. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
valaki ilyen rosszul reagál, én is ismerek ilyet. nézd a jó oldalát, nem fogsz rászokni :)
2016. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Valoszinuleg gyorsan szivtad es nem vettel ket slukk kozott rendesen levegot csak a cigit szivtad. A nikotinttol reagalt igy a szervezeted valoszinuleg.
2016. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Így igaz, túl gyorsan szívtad el. Nikotinmérgezés volt, gondolom izzadtál is.
2016. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébb nikotin mérgezés.akik "kezdők" azoknál előfordul ha "mohók" :)
2016. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Djarum Blacktől volt ilyen, 10 mg CO, 1 mg nikotin, 10 mg kátrány van benne, az volt életem legszarabb fél órája, amíg szédültem, meg rókáztam, kb. az 5. cigitől már nem fogsz szédülni, attól függ milyen gyorsan szívod, és meddig tartod bent a füstöt, meg persze, hogy milyen cigit szívsz, igaz én már régóta cigizek, de egy piros Symphonia engem is meg tud tréfálni:)
2016. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!