Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném letenni a cigit, de...

Szeretném letenni a cigit, de nem megy. Meddig tartanak a kínzó elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Erős bronxitiszem van, már csak ezért is fontos lenne.

Már próbálkoztam vele, de több mint 8-órát nem birtam.

A depresszióm is visszahúz.

Ha nem szívok, még depressziósabnak érzem magamat. Totál lenyom.

Persze tudom hogy ezt nem lehet elkerülni, de mégis meddig tart?

A legnagyobb félelmem az, hogy ha abbahagyom, a depresszióm is erősödni fog.



2016. márc. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A testi tünetek (szédülés, alkalmi látászavar, stb.) kb. 2 hétig.

3 hét múlva viszont nem gyötri már a lelked annyira. főleg, hogy addigra kitisztulnak a légutaid, és az ízek és szagok élménye, valamint az erőnlét kárpótol. A kísértés viszont ott lesz még egy darabig, de nem vészes.

Ha néhány hónap után valami miatt újra rágyújtasz, utálni fogod a bűzét, de nem szoksz vissza, azt csak az irigyeid gondolják úgy.

A dohányos társaságot kell kerülnöd!

Az Allen Carr könyve jó motiváló, és hozzáférhető ingyen.

2016. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ez a könyv nem valami ezoterikus dolog?

2016. márc. 17. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ezoterikus, sőt!
2016. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy képes vagy rá, sportolj.
2016. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sóvárgás, nem egyenlő az elvonási tünettel. És egyik sem törvényszerű.
2016. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sívóné Pap Zsuzsannn válasza:
Leszokni nem lehet, csak abba hagyni. Nekem sokadik nekifutásra Champix tablettával sikerült már hatodik éve. Már büdös a cigi. Kicsit borsos az ára, de hosszú távon megtérül. Recept köteles. Ez a gyógyszer nikotin mentes, ami a lényeg! Nem híztam, nem kellett semmilyen pótcselekvés.
2016. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez a gyógyszer nikotin mentes, ami a lényeg!"


Mit számít az, hogy nikotinos, vagy mentes? Nem a nikotin az, ami miatt dohányoznak az emberek. A nikotin semmi köze, sem a dohányzáshoz, sem pedig a függőséghez.


A Campix is csak egy placebó! Bár kétség kívül egy viszonylag hatékony placebó. De mit is lehet várni egy ilyen gyógyszer orientált világban. Bekapok egy pirulát, és lám minden probléma meg van oldva. De a valódi OK/probléma meg továbbra is marad!!!Ezért (is) szoknak olyan sokan vissza, akár 15 év elteltével...

2016. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!