Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetek 16 evesen tudorakos?

Lehetek 16 evesen tudorakos?

Figyelt kérdés
Dohanyzom egy eve napi 1 szalat, tobb honapja kohogok, es faj a mellkasom (a mellkasom egyebkent kicsit elvan deformalodva) amikor orvosnal voltam meghallgatott ws aztmondta tiszta a tudom de azert felek.

2016. márc. 24. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nagy valószínűséggel semmi bajod nincs.
2016. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látod, a testednek több esze van, és jelzi, hogy neki baromira nem tettszik a cigi...


Ha van eszed, még most leteszed.

Tüdőrákos bármikor lehetsz, de most csak az 1 év cigitől nem valószínű, hogy nálad kialakult.

2016. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bulimias voltam meg egy evig azt kihagytam bar attol nemhiszem, hogy kohognék
2016. márc. 24. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig a sok hányás nemcsak a nyelőcsövedet, hanem esetleg a gégédet is károsíthatta. Úgyhogy lehet akár attól is.


De ha bulimiás voltál, akkor most ne legyél hipohonder.

Nem vagy tüdőrákos, de a cigit tényleg hagyd abba!

2016. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Napi 1 száltól, és ilyen fiatalon nem gondolnék tüdőrákra, amúgy ebben már az orvos is megnyugtatott. Szerintem inkább refluxos lehetsz, attól lehet mellkasi fájdalom és köhögés is, pláne, mivel bulimiás voltál, megvan az esélye.

Orvos nem küldött további vizsgálatokra?

2016. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ettől független hagyd abba.
2016. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!